Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem egy lánynak, és ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy lánynak, és ő is nekem. Tippek a kezdetekhez?

Figyelt kérdés

Na az van, hogy van egy lány az osztályomban, aki nagyon tetszik. Már kb. más fél éve nagyon jóba vagyok vele, suliba is dumálunk, poénkodunk, elkisérjük egymást ide oda, vagy moziba megyünk (fiuk lányok többen). Eddig különösebb jeleket nem mutatott, de mostanába egyre többet van körülöttem, hozzámér, elkér tőlem ezt azt, stb. Jeleket küld, sztem tetszem neki. Kb egy éve próbáltam vele járni, akk azt monta maradjunk barátok.

Hogy kezdeményezzek?? Moziba csak ugy jönne ha többen megyünk, vagy bárhova, igazából ötletem nagyon nincs :(

15/f


2011. márc. 22. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek el többen moziba, de beszéld meg a többiekkel, hogy úgy "észrevétlenül" lépjenek le, hogy maradjatok kettesben. Akkor ha van kedve üljetek be egy üdítőre vagy süteményre, ha meg nincs akkor kísérd haza. Búcsúzásnál adj egy puszit az arcára de mégis közel az arcához. Ha nem ellenzi akkor szépen lassan puszild meg a száját is. A többi már jön magától(ha minden jól megy:))
2011. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha mindketten a másikra vártok, akkor szépen megvénültök szűzen.

1. hagyd a csajt, ha már egyszer elhajtott, valóban csak legyetek barátok.

2. kérdezz rá, hogy ezeket miért csinálja; "meggondoltad magad" kérdéssel belevághatsz a témába

3. mindezt amit írtál fel lehet fogni úgy, hogy valóban csak barátok vagytok a lány szerint, ez mind belefér ugyanis a barátságba. ne spilázd túl.

2011. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!