Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes társkeresőn mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőn mit írjak egy lánynak ha tetszik?

Figyelt kérdés
Bejön az adatlapja, a fényképe egysazerűen tökre bejön.., ja és a legfontosabb már bejelölt hogy tetszem neki (Nyomott egy lávolom gombot)
2011. nov. 9. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a legjobb a klasszikus és ódivatú "szúrnám a fosódat".
2011. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Látom sose növünk ki a Napiszarból :D:D:D
2011. nov. 9. 11:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már neten sem tudsz mit írni akkor mit mondanál személyesen.Szerintem szedd össze magad.
2011. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor írd neki, hogy a szimpátia kölcsönös, és szívesen beszélgetnél vele, ha nem bánja. :)
2011. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az adatlapod alapján nagyon szimpatikus vagy, így szeretnélek jobban megismerni.

Ha hasonlóan gondolod, várom válaszod!

Üdv: XY


Amúgy még sosem regisztráltam társkereső oldalra, szóval lövésem nincs, h mit szokás ilyenkor, de ez nem túl tolakodó, mégis tudatod vele, h tetszik, érdekel.

2011. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérd el az msn-jét, utána sima ügy.
2011. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

11:35 Igazad van de közbe azért már van pár ötletem


Ilyen nagyon random szöveget nem akarok írni neki, mert szerintem elég szürke egyéniségnek nézne

2011. nov. 9. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:
És igaza is lenne, ha már ezt itt kell megkérdezned. No offense.
2011. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak egy ötletet adtam. :D Fogalmazd át, hogy egyéni legyen. Csak leírtam, hogyha ilyesmit írsz neki, akkor nem hinném, hogy bunkónak tartana. Ellentétben a "Jó a seg.ged, kő kólával"... :D
2011. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp szürke egyéniségnek fog nézni téged:D Társkeresőn értelmeset nem fogsz találni. A legtöbb csaj komolytalan és szórakozik. Tudja jól, hogy csak egy csepp vagy a tengerben:) vagyis annyira vagy szimpi mint a másik srácnak amelyik lájkolta vagy éppen egy nem szürke egyéniségű levelet kapot;) Csak egy csepp vagy:D
2011. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!