Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet jó partnerkapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó partnerkapcsolat egy 18 éves fiú és egy 23 éves lány között? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam 5 évvel fiatalabb sráccal. Céltudatos és rendkívüli egyéniség, a társaság középpontja. Nekem ez nagyon tetszik. Amolyan tinibálvány...ez már kevésbé. De őt mindig inkább az idősebb lányok érdekelték. Két hosszabb kapcsolata volt mind a kettő egy-egy évig tartott. Viszont volt jó pár egyéjszakás kalandja is. A gondolkodása a jövőjével kapcsolatban komolyabb az átlagos 18 évesekéhez képest, de viszont ha buliról, szórakozásról van szó, akkor "ki, ha én nem" típus. Ebből a szempontból szerintem tipikus tini.

Amikor először találkoztunk már az első perctől éreztem, valami vibrálást körülötte, aztán elcsattant az első csók és azóta mindig csak együtt lennénk. Eltöltöttünk két napot együtt, és fantasztikus volt. Nagyon jól érzem magam vele, olyan törődést és gyengédséget kaptam tőle, ami az előző kapcsolatomból nagyon hiányzott. Csak az a baj, hogy én nem hiszem, hogy nekünk lenne jövőnk. Félek attól,h most belemegyek, mert jó, de egy két hónap múlva meg totál összetöri a szívemet. Mi a véleményetek? Szívemre vagy az eszemre hallgassak?


2011. márc. 22. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

pont mint az exem a jelenlegi barátnőjével.

azt tudom mondani, az ő esetük alapján, hoyg nagyon oda van a volt barátom, szerelems életében először. persze ez nem garancia. lehet h csak szop@tnak téged, de ugyanakkora az eély, h tényleg komolyan gondolja.

2011. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem menjünk sorjában: a korkülönbséggel szerintem semmi probléma nincs, nekem is idősebb barátnőim voltak mindig, /most is. Szóval ha esetleg egy picit is komolyabban gondoljátok, ez hanyagolható tényező:)

Az, hogy tipikus bulizós, laza srác, (legalábbis ilyennek gondolnám az írásodból) szerintem ez sem baj, hiszen az ember ebben a korban van a legaktívabb időszakban, és inkább most tombolja ki magát, mint akkor, amikor az életben már komolyabb dolgokkal is kell foglalkoznia, viszont előny, h érettebben nézi a világot, mint néhány hasonló korú srác, és ha ez így van, akkor feltételezem, hogy nemcsak a jövőjével kapcsolatban látja így a dolgot, hanem az egész élettel kapcsolatban, tehát ha leülsz vele nyugodtan beszélgetni arról, hogy mennyire gondolja komolyan, akkor valószínűleg meg fogja érteni, tisztázhatjátok a dolgokat, és esetleg megnyugodhatsz, h mégsem akarja "összetörni a szívedet":)Fontos, hogy ne görcsölj magadban ezeken a dolgokon, mert az, ha nem tisztáztok dolgokat, nagyon rossz kapcsolathoz vezethet...

Szerintem mindennek az egymással való őszinteség az alapja, de lehet hogy nem így van. Egy biztos: nekem mindig bevált, szurkolok neked is:)

2011. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!