Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szombaton talizok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton talizok egy lánnyal és közeledni akarok felé. Hogy tegyem? 17f

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves lány akit szeretek.

De nem akarom elmondani neki,hogy belédszerettem meg ilyenek,csak éreztetni akarom vele.

Csoki vagy virág ? Vagy mindkettő ?

Simogatni szabad ? Kezét megfogni ?

elköszönésnél szájrapuszi ?

Ölelés ?

17 éves kezdő vagyok :) :$


2011. márc. 22. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nézd meg merre áll, ha szükséges forgasd a fejedet körbe. majd fordulj az irányába. kezdj el lépegetni felé. ha ő is elindul ugyanabba az irányba, akkor neked nagyobb sebességbe kell kapcsolni, attól függően, milyen gyorsan távolodik attól a ponttól, ahol volt. ha csak az ő sebességével mész, nem fogsz közeledni hozzá, a távolság állandó lesz köztetek. ezért gyorsabban kell haladnod, mint ő, és akkor előbb utóbb egyre jobban megközelítheted. fontos, hogy ha irányt változtat, te is módosíts a helyzeteden, végig előtted legyen. remélem segítettem, sok sikert!
2011. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia =)

Először is figyeld a lányt, hogy hogyan reagál, ha pl megérinted a kezét, vagy ilyesmi... hogyha mosolyog, akkor tetszik neki. Akkor adj neki szájrapuszit, ha látod, hogy szeretnél... látni lehet rajta... :)

sok sikert!

15/L

2011. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ugyan ilyen problémával küzködöm ... pont szombaton ... :D ... Én már eléggé elterveztem a dolgokat meg minden de szerintem ha a csaj akar majd valamit ugyis észreveszed ; D csak semmi pánik ! sok sikert 16F
2011. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hol lesz a találkozó?
2011. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi

A talit meg nem mondhatom el :P mert nem kell 3 dik személy

2011. márc. 22. 21:57
 6/11 anonim ***** válasza:
úgy értem,hogy vacsorázni mentek,koncertre,plázázni.. ?
2011. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jaaa neeeem csak sima séta :)
2011. márc. 23. 14:48
 8/11 A kérdező kommentje:
bízok benne hogy van még olyna lány akinek ez elég és nem várja el hogy ferrarit vegyek neki meg a mozi am is jülyeség mert együtt vagyunk de mégse... vagy egymásra figyelünk vagy egy hülye filmre...
2011. márc. 23. 14:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. :)

Hát. első alkalommal érintsd meg sokszor a karját,simogasd meg néha. Szerintem a kezét megfogni még nem ajánlatos. :)

Sok sikert!

2011. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

de megtudtam közben h igent mondana..

Ígyis tabu a kézfogás ?

2011. márc. 23. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!