Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy félénk, bátortalan fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk, bátortalan fiúnak lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon úgy tűnik, hogy nem, senki nem szereti ha valaki félénk és bátortalan, én pedig ilyen vagyok és ilyen is voltam mindig is, ha csajozni próbáltam ez mindig problémát jelentett, ha már eljutottam oda, hogy tudattam vele, hogy tetszik nekem és odamentem.Most meg kell változnom mert így ahogy vagyok senki sem tud elfogadni?Már pedig ez vagyok én, miért kéne magam megtagadnom?A lányoknak is voltak hibái bőven akiket meg akartam hódítani még is adtam nekik esélyt!

20f


2011. márc. 23. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
keress egy félénk bátortalan lányt és féljetek együtt
2011. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, mert nem ezen múlik, hanem h jól nézel-e ki. Max akkor van kevesebb esélyed emiatt, ha kezdeményezni se mersz.
2011. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Keress félénk lányt, csak nehogy azon ijedj meg,hogy mikor leveszi a bugyit egy pénisz ágaskodik feléd.
2011. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*keress egy félénk bátortalan lányt és féljetek együtt*

(hát ez kész xD nem bírom a röhögéstől)

egyébként sok olyan lány van aki szereti a félénk fiúkat is:)

2011. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a félénk fiúkat. Szerintem szexi
2011. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendesek vagytok, köszi:D

Nem félős, hanem félénk, aki nem tudja mit jelent nézzen utána, tehát nem az a nyomulós fajta, hanem komoly, céltudatos.

2011. márc. 23. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam de aztán rájöttem h nem olyan nagy dolog a csajozás próbálkozz nem olyan szép lányoknál aztán majd adja az magát:) hidd el elfog tünni a félénkséged!
2011. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
semmi ok az aggodalomra, énis ijen vagyok és már fél éve vagyok kapcsolatban egy lánnyal. Biztos van esély, csak meg kell találni a hozzádillőt! ;)
2011. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!