Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1csaj az osztályomba aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1csaj az osztályomba aki nagyon tetszik, Faceen ki van írva h "házastársa" * (nm mondok nevet ink *-ozok) meg stb a barátnője 1 r*anc rámhajt meg minden jól néz ki de már 12éves kora óta ke*él mindenkivel?

Figyelt kérdés
őt nehezen lepatintotam de folyton vele van(A ?-jelet azért tettem ki mert máshogy nem fogadta el) őt nehezen lepatintotam de folyton vele van. egyébként 16évesek vagyunk és nem tudom hogy tényleg van-e pasija v csak hülyeségből tesz ki olyan hülyeségeket a Faceen nah és az lenne a kéréds hogy, hogy közeledjek hozzá hogy észrevegyen? (egyébként folyton a Bed Beachen vn meg folyton bulizik) én Rocker vagyok szóval koncerten kívül nehezen jön buli szóba de miatta beválalnám...(előre köszönöm a válaszokat és előre is bocsi a helyes-írási hibák miatt) Csak normális válaszokat kérnék...
2011. szept. 7. 16:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Facebook nélkül meghalnál?
2011. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
:D :D
2011. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyis nm vok Facee-függő de ő elégé sokat lóg a Faceen...de ink személyesen dumálnék vele csak nm tom h hogy mivael szólítsam meg meg stbstb
2011. szept. 7. 16:48
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

szia.

na, kivételesen nem leszek bunkó annyira.

1. bed beach? pfujj. igénytelen plázar*bancok helye. kell ez neked?

2. kezdj el vele beszélgetni, bnőjét meg küld a el a p*csába.

3. tanulj meg írni, meg fogalmazni. KÖNYÖRGÖM

2011. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Okés..de akk sem tom h mikről beszéljek ele meg az zavar h "olyan" társaságba jár akik drogoznak (elv ő nem drogozik) meg ilyenek...
2011. szept. 7. 16:50
 6/23 anonim ***** válasza:
akkor hagyjad. fiatal vagy, lesz másik. nem csak az ilyen partir*bancokra kéne figyelni. :)
2011. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
még1 facebooklifer.
2011. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Shanana, nekem jobban tetszik, amikor bunkó vagy.
2011. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Háát nem tom de ő azért nm partir*banc....szóval tanácstalan vagyok
2011. szept. 7. 16:54
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Üldöznek a rajongók b*szod.

Legyél én, és nem lesz szükséged ilyen partikrvákra.

:D

2011. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!