Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú a suliban, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Van egy fiú a suliban, aki elhivott randira még a múlt héten, és azóta ha a haverjai meglátnak a suliba,nevetni kezdenek meg a nevemet mondják. Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert komolytalanok.
2009. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert kis rosszindulatú irígy fíreg mindegyik. Egyszerűen böki a csőrüket, hogy a haverjuk már randizik valakivel, ők meg nem, így megpróbálják számodra ezt a dolgot kellemetlenné tenni. Ne hagyd magad, élvezd a randit a fiúval amennyire csak lehet. Olyan helyet találjatok, ahol egészen biztosan nem botlotok a barátaiba.
2009. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De már 16-17 évesekről van szó :S
2009. febr. 24. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

16-17 éves: a felnött kor legkorábban 18 évesen következik be (valakinél akkor sem), tehát Ők még gyerekek.

Vagyis komolytalanok :) !

2009. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fiúknál a 16-17 év az nem jelent semmit:D
2009. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigykednek...És gyerekesek...Szerintem ennyi az egész.A fiatal kanok már csak ilyenek. Kíváncsi lennék azoknak a haveroknak/barátoknak volt-e már barátnőjük...Szerintem egyszerűen égeti őket az irigység, és ezt ezzel leplezik, ne törődj velük...:) És sok sikert:)
2009. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy komolytalanok, ha én belegondolok hogy gimi óta mennyit változtam, huhh, 6szor odavissza,keresztbe-hosszába változtam, és tényleg nagyon kevesen vannak, akik valamivel komolyabbak mint a többi, szóval emiatt nem kell aggódnod, gondolom a randin nem történt semmi ciki akkor nem lehet probléme. Sok sikert/boldogságot ! ;)
2009. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!