Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magas fiúk az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas fiúk az alacsony lányokat keresik. Valóban?

Figyelt kérdés

Én ugyanis egyáltalán nem ezt vettem észre. Én is alacsony(159-160 cm körül), vékony, kedves arcú, sokak szerint szép lány vagyok, mégis mindenki csak keresztül néz rajtam. Ha elmegyek valahova, mindig a 170 cm magas unokatesómra moccannak rá, én meg maradok az aranyos, kedves haver... mit tehetnék? vagy ennek más oka lehet?

Annyira szeretnék egy magas (vékony) pasit, aki úgy át tud ölelni, hogy én ki se látszok xD

17/l


2011. márc. 26. 20:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj a magasságoddal. Inkább az lehet a baj, hogy nem tudnak rád nőként nézni.

Szerintem.


Na jó. A viccet félretéve: terhes vagy.

2011. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem még a 170 centi is alacsony :P És biza hasonló a hasonlót keresi, tehát magas létemre magasat keresek.
2011. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Legközelebb menj egyedül vagy olyan barátnőkkel akik ugyanolyan alacsonyak , mint Te. :) Mást nem tehetsz.

Lehet azért nem vesznek észre a 170 centis unokatesód mellett mert csendesebb fajta vagy ő meg határozottabb? Nem tudom. De végülis ez is közrejátszhat a dologban.

Amúgy én sem vettem észre, hogy az alacsony lányokat szeretnék. :D Én 162 centi vagyok de ugyanúgy átnéznek rajtam...pedig csinos vagyok állítólag szép. :) Bár kinek mi a szép.

Szerintem ezentúl ne akard görcsösen. Majd akkor úgy is észrevesznek.

19l

2011. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Van egy barátom úgy 190 magas 160 felett még nem volt csaja és van egy osztály társam kb 200 magas most a nője 160. Szóval szerintem igaz az állítás.


16f 180cm

2011. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
dehogy. a magasok magast, az alacsonyak alacsonyt keresnek úgy általában. a nagyon magas max azért akar mert nem kell térdelned amikor.....
2011. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy haver vagy nem a magasságod miatt van, ne hárítsd a felelősséget a magasságodra!

Nyitott vagy a pasik felé?Flörtölsz?Adsz jeleket?Mosolyogsz?Ha nem ideje elkezdeni, nézd csak meg az unokatesód hogy viselkedik.

21f

2011. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A magasságnak lányoknál semmi köze a szépséghez. Sőt, az alacsony srácoknál még több esélyetek is van. Bár egy alacsony srác a kutyának se kell, csak mondtam.
2011. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ölelj engem át:)

"Ha itt lennél velem,

és fognád a két kezem.

én nem engedném el

többé már sosem."

2011. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

nem hárítom a problémát a magasságomra :D igenis kedves vagyok és ha tetszik valaki, akkor küldöm a jeleket ;D

az unokatesómtól inkább nem lesnék semmit, ugyanis én nem csordát szeretnék, csak egy valakit XD

alacsony létemre mindig is inkább cukinak meg aranyos lánynak tartottak, sohasem nőnek.

és semmi problémám az alacsony fiúkkal, csak a magas az ideálom. (:

2011. márc. 26. 20:49
 10/25 anonim ***** válasza:

hát én itt vagyok úgy 185 cm magas de nekem mind1 milyen magas a lány ha törpe ha óriás ha tetszik akkor mind1:P

20F

2011. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!