Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magas fiúk az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas fiúk az alacsony lányokat keresik. Valóban?

Figyelt kérdés

Én ugyanis egyáltalán nem ezt vettem észre. Én is alacsony(159-160 cm körül), vékony, kedves arcú, sokak szerint szép lány vagyok, mégis mindenki csak keresztül néz rajtam. Ha elmegyek valahova, mindig a 170 cm magas unokatesómra moccannak rá, én meg maradok az aranyos, kedves haver... mit tehetnék? vagy ennek más oka lehet?

Annyira szeretnék egy magas (vékony) pasit, aki úgy át tud ölelni, hogy én ki se látszok xD

17/l


2011. márc. 26. 20:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tőlem alacsonyabb nőket szeretem. 180 cm magas vagyok, de sajna még igazán olyan alacsony barátnőm nem volt. Pedig direkt az ilyen alacsony nőkre vadászok, mint amilyen a kérdező is.
2011. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
ezt jólesik hallani :D
2011. márc. 26. 22:32
 13/25 anonim ***** válasza:

És abban van igazság, hogy az alacsonyabb lányok szűkebbek vagy ez kamu? Cáfolod, megerősíted?


Egyébként meg ha egy csajnak szép arca van és még kedves is akkor minden OK. :P

Nem hiszem, hogy az számítana, hogy 170 alatti vagy feletti vagy... csak a nők mérik centibe a boldogságot XD

2011. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
te meg perverz vagy XD de átlagban igazad van XD
2011. márc. 26. 23:06
 15/25 anonim ***** válasza:

nem vagyok perverz ... :P

csak kíváncsi vagyok ... elvégre ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk.

És ezt az átlagot számszerűsítenéd? vagyis hogy mekkora az ideális az alacsonyabb lányoknak? tól - ig [cm]

ha az előző kérdés kiverte a biztosítékot akkor ez ... XD

2011. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

az átlagot a válaszodra értettem, nem válaszoltam a kérdésedre :D és nem, most sem fogok --> ne OFFOLJ! XD

rakd fel az idióta kérdésed a megfelelő topikban :D

2011. márc. 26. 23:52
 17/25 anonim ***** válasza:
ja értem... ennyit az őszinteségről...
2011. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

160 centi vagyok, minden barátnőm magasabb nálam, a pasik mégis mindig értem vannak oda. Szerintem a magasság érdekli őket a legkevésbé, mint ahogy minden normális embert is.

Neked sem eszerint kéne pasit keresned, hanem belső értékek szerint. Hiába magas, jóképű, az ilyen nagyobb eséllyel fog otthagyni téged, mert lesz lehetősége rá.

Én egyébként pont az alacsony pasikat szeretem. (160-175 cm) De most pont nagyon magas barátom van. (majdnem 2 méter) Hát ez van. Kicsit zavaró hogy puszit sem tudok adni neki csak ha lehajol hozzám.

2011. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én 165 cm vagyok, és szinte csak 180 feletti pasijaim voltak. Igazából egyetlen barátom volt csak 176 cm, közel két méteresből pedig kettő... most egy olyan udvarol, amelyik kettő felett van :D

Legjobb barátnőm 157 centis, és rá kifejezetten a 190 feletti srácok buknak. Tehát a magasságod nem feltétlen az akadálya ennek. A 173 centis barátnőm mellett is engem vesznek észre. A 157-es barátnőm mellett pedig őt.

Nagyon nem a magassághoz van köze.

Van, akinek számít, de majdnem mindenkinél elsöpör ilyen hülye előregondolt kikötéseket a lány személye, ha megmutatja, és jó. Vagy gondolod, hogy minden kicsit is magas pasi úgy járkál, hogy na ez nincs 175, semmi esélye...? A párkeresés nem erről szól.

2011. márc. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én egy 186 cm-s fiu vagyok és meg kell mondjam az én számomra te egy pozitiv csalodás vagy :D Volt egy lány,korombeli és tökre bejött. 157 cm-s nagyon édes ,kedves, helyes csaj. Lassan 4 honapja hogy randiztunk. A lényeg,otthagyott mert őt zavarja hogy ilyen magas vagyok.... Egy világ dőlt össze bennem. Szval ha te azt mondod,hogy magas fiuk alacsony lányokat keresnek akk én meg,hogy forditca ez nemnagyon igaz( nekem elso kivétel te vagy).

Lejjebb kellene adnod a "magas" elvárásaidbol. :D 17/F

2011. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!