Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom elérni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni egy pasinál, hogy keressen?

Figyelt kérdés
Csajok!Ismertek valami trükköt,hogy a pasi pl randi után rám írjon, vagy felhívjon vagy keressen? hogyan tudom elérni,hogy érdekes legyek számára?
2011. márc. 26. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
legyen mindig sör a hűtődben :D
2011. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meg whisky :D
2011. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2, comentelő amugy szerintem ne irj rá ne keresd elöbb utóbb keresni fog téegd ha érdekled :D:D
2011. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha érdekled,akkor keresni fog mindenképpen.Ezt nem lehet erőltetni.

Ha nem keres,akkor nem érdekled,vagy más is képben van.

2011. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha érdekled, magától fog keresni.

Én elég türelmetlen vagyok, alig bírtam ezt kivárni, kisebb koromban mindig ráírtam én a srácokra. Később azzal oldottam meg, hogy lefoglaltam magam valamivel. Amelyik komolyan vett, az már akár aznap este is írt vmi smst, vagy hasonlók.20L

2011. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

A nők miért nem képesek keresni a férfiakat? Az agykapacitásuk nem elég nagy a telefon kezelésére. Amúgy meg ebben sem lehet eligazodni rajtuk, mert ha gyakran keresi őket az ember, akkor úgy vélik, hogy rájuk telepszenek, ha csak egy bizonyos idő elteltével, akkor meg azt, hogy nem is érdekli őket.

A válasz egyértelmű: keresd te, nem fogsz belehalni. Nehogy már különlegesnek képzeld magad, hogy csak téged kell keresni és, hogy a következő randiért is könyörögni keljen, mert te nő vagy. Ha meg nem keres mondjuk egy hét után sem, akkor bizonyára jó oka van rá.

2011. márc. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is utáltam ezt mindig a nőkben, hogy nem képesek keresni az embert, úgy tűnik ebből hogy csak a férfit érdekli a párkapcsolat.
2011. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!