Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet futó, kerékpározó, kutyát sétáltató, görkorcsolyázó lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Munkába menet mindennap a Tisza folyó védtöltésén (gát)kerékpározok el, és szép tavaszi valamint nyári időben rengeteg fiatal lány van kint, görkoriznak, futnak, kutyát sétáltatnak, kerékpároznak. És nem tudom, h hogyan kellene feléjük közeledni, esetleg van valami ötletetek? Úgy gondolom, h nagy fába vágtam a fejszém, mivel úgymond elfoglaltak, és nehezen lehetne velük szóba elegyedni. Na, ki tud segíteni? ;) 22F
2011. márc. 27. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Előbb legyen meg a kiszemelt, aztán menj el te is futni, kerékpározni, kutyát sétáltatni v. görkorizni.


Kutya sétáltatás közben a legkönnyebb egyébként. Bekened a kezed kolbásszal, látja a lány, hogy nagy állatbarát vagy mikor a kutyus odajön barátkozni és elkezdi nyalogatni a kezed. Akkor meg kell jegyezni, hogy milyen kedves a kutyád, megkérdezni, hogy gyakran jársz erre, stb. Onnantól meg kell mennie magától.


26/F

2011. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kutyát sétáltat: "de aranyos kutyád van! megsimogathatom? ... Egyébként én is szeretem a kutyákat..." aztán ebből csak ki tudsz hozni valamit.

Ha bicózik: "versenyezzünk!" xD

2011. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kutyasétáltatós "fajtába" tartozom, két kutyával is, bár gyanítom jó messze attól, ahol te szoktál biciklizni! :) Egyébként kutyásokkal a legegyszerűbb... aki szereti annyira az ebét, hogy eljár vele rendszeresen sétálni, az megőrül érte valószínűleg, a legegyszerűbb ha odamész, hogy és megdicséred mennyire aranyos kutyája van, ha nem vagy benne biztos, megkérdezed milyen fajta, megkérdezheted milyen gyakran járnak sétálni, stb. Én általában egyedül sétáltatok, amúgy is nyitott vagyok, szeretem ha csak úgy spontán odajön hozzám valaki, így biztosan nem zavarnám el az illetőt, hacsak nincs baromira gyanús kinézete. :) 20/L
2011. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha futsz,kutyát sétáltatsz,görkorizól vagy kerékpározól.
2011. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, gondoltam, h mindenki megakad a kutyasétáltatós leszólításnál :) De azért köszönöm a válaszokat! Állatbarát vagyok, nekem is van kutyám, de ezt a "de aranyos a kutyusod, gyakran jársz erre?" módszert én is ismerem. Én inkább a futós, görkorizós lányok leszólításásra lennék kíváncsi, de úgy, h nekem ne kelljen ezért futócipőt húznom vagy éppen görkorit :D Ha nem lenne gond maradnék a bicajon. Kiszemelt már van, Ő éppen görkorizni szokott, csak nem igazán vagyok mestere az e fajta ismerkedésnek, így továbbra is várnám a válaszokat :)
2011. márc. 27. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerékpározva, futva , görkorizva, kutyátsétáltatva! Sintérként is de az kicsit neccesebb... :)
2011. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Erre van egy jó sztorim. Még tavaly nyáron, 16 éves voltam. Biciklivel futtattam a kutyámat. Mikor megállít három, gondolom a Balatont átkerékpározó 18-19 éves fiú. Köszönnek, nézik a kutyámat, majd megkérik, "megsimogathatom?". A legnagyobb természetességgel rávágom, hogy "persze", kérdik tovább, "nem harap?", mondom naivan, hogy "nem". Aztán jött a koppanás, mikor megkérdezték, "és a kutya?"

Poénos volt, de mikor harmadszorra akarta valaki ugyan ezt eljátszani velem, már nem találtam tréfásnak, de azért egy próbát megér!

Remélem tudtam segíteni, még ha nem is mai ez a kérdés :)

2013. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!