Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy átlagos 17-19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy átlagos 17-19 éves csaj? Hogy viselkedik? Milyen a jelleme? és milyen a normális?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez értelmetlen kérdés, inkább női "fajtákat" érdemes megkülönböztetni egymástól. Az átlag a többséget jelentheti, a többség meg mindig a divattól függően változik. Tehát az átlagos csaj divatos (egyéniség nélküli). Nagyon kevesen tudnak kibújni a korszellem elvárásai alól. Habár mintha manapság a toleranciaszint emelkedne és egyre többen vállalnák fel magukat.

Saját tapasztaltra építs. Ismerj meg 1000 lányt és állíts fel statisztikát.

2010. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mert én szinte csak a kihasználós megcsalós lehúzós hazudozós fajtával találkoztam.

és reméltem hogy nemilyen az átlag.

2010. júl. 24. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy kb. olyan okos kérdés, mint hogy miről szól egy átlagos 200-250 oldalas könyv.
2010. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a válasz mégkevésbé volt hasznos nekem.
2010. júl. 24. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:

pontosan nem lehet megmondani mienek is kellene lenni, mivel minden ember más, és szerintem unalmas is lene ha mindenki ugyan olyan lenne, a normális is tág fogalom mivel benne lehet az hogy nem ku.rva csak szeret bulizni vagy valami de benne van azis hogy pl otthonülös stréber stb szoval ezt pontosan szerintem nem lehet leirni, a lényeg hogy légy önmagad :D

16L

2010. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
19 vagyok,magamról és a barátnőimről tudok véleményt mondani csak!Mind szerelemre,komoly kapcsolatra vágyunk!Elborzadunk attól,hogy a korunkbeli fiúk elküldenek,azért mert nem feküdnénk le velük találkozásunk napján egy parkba...Intelligens,értelmes pasira vágyunk,aki elhív randizni is,normális emberként tud viselkedni,kommunikálni,nem úgy,mint egy idióta!De sajnos a mi köreinkben ilyen nincs!:DÚgy látszik túl magasak az elvárásaink!:S:D
2010. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!