Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A világ legjobb pasijánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ legjobb pasijánál jobb a világ legeslegjobb pasija? Mert ha igen, akkor miért mondjuk az előzőre, hogy a világ legjobb pasija?

Figyelt kérdés
2008. febr. 8. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Unatkozol?
2008. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Hogy ki a világ legjobb pasija és ki a legeslegjobb pasija az teljesen szubjektív... lehet, hogy aki nekem a világ legeslegjobb pasija, az neked egy kicsit sem tetszik. Barátnőimmel éppen Dolhai Attiláról beszélgettünk- sztem ő azért nagyon nagyon nagyon jó pasi, de volt, aki azt mondta, hogy neki nem tetszik. Tehát...

De amúgy minél hosszabb ideig ragozod a legeslegeslegesleg- et, annál jobb pasi az illető a te szemedben. Tehát ténylegesen az a világ (szerinted!!!) legjobb pasija, No.1- ja, aki elé a legeslegeslegtöbb leg- et teszed :D

2008. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
ti csak azért hordtok össze ennyi hülyeséget mert képtelenek vagytok reálisan látni a másikat, és képtelenek vagytok felébredni az álomvilágból amit magatok köré építettetek. És legfőképp mert szinte mindig fennáll az az eset hogy fogalmatok sincs hogy a másikban mit is kerestek, vagy mit akartok a másiktól, és magatoktól tulajdonképpen. Meg lehet nézni hogy mi pasik hányszor mondjuk hogy Ó ő volt a világ legeslegjobb csaja csak őt akarom és a következő még őnála is sokkal jobb, jaj leszállt az agyamra a rózsaszín köd! na ez az ami sose fordulhat elő mert mindenkiben azt látjuk aki valójában és nem lehet másképp csak reálisan látni a dolgokat, mert a józan ítélőképességet tüntetné el. De ilyen bárgyú kérdést el sem hiszem hogy nem egy zöldfülű bakfis tenne fel mer önmagában hülyeség!
2008. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
minden pasi értékes és egyformán jó. csak változnak az érzések...
2008. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

a harmadik hozzászolorol csak anniyt hogy ugytünik mi srácok egyformán gondolkodunk.

ti csajok pedig mindig azt nézitek hogy hogy ez volt a legjobb pasi aztán majd jön a következő és lehet az lesz a legeslegjobb.

nálunk ez nem igy müködik és nem értem hogy mért nem tudjátok ti is ugy nézni hogy mivel mindenki más és leht hogy az egyik pasiban az tetszik hogy aranyos a másikban az hogy jó kiállású, és ha mindkettő ugyannnyira tetszik csak más tetszik benne, akkor melyik a jobb pasi? ezen gondolkodjatok el.

2008. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodtam.


És rájöttem!


Azért nem tudok úgy gondolkodni mint az előttem szóló, mert nőből vagyok :D

2008. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én asszem megöregedtem. De lehet még nem találkoztam a világ legjobb pasijával. Szerintem nem is létezik.

Rájöttem ez hülyeség!!! Minden pasi másért jó vagy nem jó.

Húúú,anyám vagy nagyon öreg vagy nagyon hülye vagyok, de ennek semmi értelme.

2008. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Az ember talál a világ legjobb pasijánál egy mégjobb pasit. És lehet, hogy még annál is jobbal találkozik egyszer. Attól függ, melyik a szexibb
2008. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem értette meg a lényeget.

A kérdező a melléknév felső- és túlzófokának viszonyát boncolgatja.

2010. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Több mint két évnek kellett ahhoz eltelnie, hogy valakinek leessen a kérdés lényege. Grat. utolsó! Te tudsz olvasni a sorok között.

Persze írhattam volna a főzés kategóriába is, mint legfinomabb kenyér, és legeslegfinomabb kenyér... , vagy a család kategóriába is, de tök mindegy.

2010. ápr. 7. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!