Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 14/F a csaj 14/L Egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 14/F a csaj 14/L Egyik csaj osztálytársamat megkérdeztem hogy járunk-e ... Na most akkor mi is van?

Figyelt kérdés
Én 14/F a csaj 14/L Egyik csaj osztálytársamat megkérdeztem hogy járunk-e (tudom, hogy így megkérdezni nagyon ciki meg ilyenek de 14 évesen a sulibeli lányoknak még ez a normális és azt mondta hogy igen és másnap meg szakított velem, mert még nem tud úgy nézni rám, mint a szerelmére, majd csak 8. után. Na akkor miért mondott igent és másnap miért szakított?
2009. febr. 25. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert átgondolta hogy mit akar,és hamar válaszolt,gondolom ez lehet
2009. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert gyerek még... honnan tudja hogy 8. után mi lesz? szerintem hagyd mert nem tudja mit akar...
2009. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gyerekes. a viselkedése és a gondolkodása is. ne foglalkozz vele.
2009. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 14 éves vagyok s ha érdekel egy srác akor igent mondok neki s másnap nem szakitokvele..14 évesen sztem ez gyerekes gondolkozás...vagy a barátnői beszélték le vagy csak játszik veled vagy nem tudja hog milegyen sok dolog álhat a hátérben...kérdez rá h most 8 utánig várj rá s ha adigra mást szeret vgy te.. beszéld meg vele s nézd hogy ha beszéltek hogy viselkedik mindent el árul a tekintet s a hozá álása..
2009. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát igen, a 9. kezdete még fél év :S

de én nagyon szerelmes vagyok belé :$

sok csaj járna velem de nekem csak ő kell :)

2009. febr. 25. 21:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak üzenem, hogy a barátnői pont azt akarták, hogy járjon velem, szóval senki se érti és mindenki engem sajnál, pedig engem nem kell sajnálni!
2009. febr. 25. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz de szerintem szállj le róla. Ott van az a sok csaj, te jobbat érdemelsz.
2009. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazad van leszállok róla csak az a baj hogy nem tudok más lányt átölelni. Egyszerűen nem vagyok rá képes :S

Szóval inkább extrem görkorizni fogok és szarok rá a csajokra :D

2009. febr. 28. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!