Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 évesen még nem csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen még nem csókolóztam mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 14barátnőm volt (tök véletlen)

csak még 1szer sem csókoloztam ez nagyon égő????


2009. febr. 25. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Egyaltalan nem ego!!!!!!!!!!

De akkor megmondanad h mit csinaltal a 14baratnoddel?

2009. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
persze, de még mennyire! hívd is ki a tűzoltókat rögtön!!
2009. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hello, én 15 éves vagyok és fiú, énse csókolóztam még. Szerintem egyáltalán nem égő, szerintem az kicsit cikisebb hogy volt egypár barátnőd és egyik se volt túlzottan komoly. (gondolom én)Nem az számít hogy hány évesen, hanem hogy hogyan, mindennek eljön az ideje, türelem rózsát terem. :) Nem biztos hogy a korai gyümölcs olyan finom, a későbbihez képest. ;)
2009. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
semmit ne parázz én 14 multam 3 nappal mikor először csokoloztam
2009. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Szia 14 éves vagyok s lány..szerintem nem égő..ha van barátnöd akor kérsd meg hogy segitsen etéren vagyis tanitson ha nincs akor egy lány bsarátodat...ha tul akarsz esni rajta :)
2009. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

szerintem tök mindegy mikor van az első csók.Én 7 évesen csókoztam elöször xD és semmit nem változott az életem.

Az első csók azzal legyen aki iránt érzel valamit,az nagyon szép dolog lenne ;)

2009. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda tragédia 14 évesen...Ez legyen a legnagyobb problémád!

Az az égő, hogy 14 csajjal kavartál ennyi idősen, nem az, hogy nem csókolóztál.

2009. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ok hát kössz mondjuk semmit nem csináltam mertmindegyikuk aztmondta h korai még a csók nemértem 2 hónap után mért lett volna korai de kössz
2009. febr. 25. 21:44
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
14 évesen korai szerintem minden kapcsolat (le lehet pontozni, köszike). Talán azért nem engedte, mert nem az a típusú lány volt, akinek gyerekként ilyen testi érintkezésre volna szüksége. Meglepő, hogy van még ilyen...
2009. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú emberkééém a földön élj!!!

17-f vagyok, és tudod meddig nem csókolóztam? Tavaj egy buliba jött egy lány én meg csak ugy lesmároltam, aztán mentem tovább, többet nem láttam életembe, és akkor jöttem rá, olyasmi hogy az első csókod ilyen-olyan lesz, csodálatos, épp esni fog az eső vagy a hó, napsütés, na az mind mese, az emberek 99% énak az első csók csak ugy jött, mindenki izgult aki nem volt részeg, és mindenkinek sikerült :) nyugiiii xD

2009. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!