Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen még nem csókoloztam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen még nem csókoloztam. Kinek mikor volt az első csókja?

Figyelt kérdés

még soha nem volt szájra puszim sem.mikor kellene/kellett volna megtörténnie?

nem 2 pasim volt eddig és semmi csókolozás nem volt. légyszi segítsetek. köszi előre is!


2011. máj. 19. 14:29
1 2 3
 1/23 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Nekem sem volt még... 14 éves fiú vagyok és a nézeteim miatt és a hosszú hajam miatt le sátánistáznak szóval nem vagyok nyerő náluk... szóval szerintem nem maradtál le semmiről.
2011. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy még lekésve. Majd megtörténik amikor meg kell. 13 évesen nem ezzel kéne még foglalkoznod, mert az elkurvulás útján haladsz.
2011. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Van időd.
2011. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam az első csóknál. Te is ráérsz. Jön az.
2011. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

úúgy 17-18 éves voltam.

Ez nem verseny... csak szólok

2011. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 nintend0 válasza:
16 20/f
2011. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 modian ***** válasza:

17 évesen volt az első csók

már vagy fél éve nem is csókoltam meg senkit, csak ti fiatalok gondoljátok olyan nagy durranásnak az elsőt is


ha rám hallgatsz, akkor nem sietteted ezt a dolgot


ismerek olyan 22 éves csajokat, akik még nem csókolóztak a saját bevallásuk szerint

őket többre tartom mint azokat, akik úton-útfélen bárkit lekapnak, csak hogy "csókolózhassanak", sőt épp ezért veszti el az értelmét az egész számukra, mert nincs benne érzelem, szerintem


szóval nyugi, ez nem gáz, akkor jön az első csók, amikor jön, nincs előírva, hogy mikor kell megtörténnie, ez csak tőled függ


21/F

2011. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

valakiakitnemismersz(vagyis 1. válaszoló): Én meg sátánista is vagyok, hosszú a hajam, és már 12 évesen csókolóztam...Szóval nem ez a gondjuk veled ;)


15/F

2011. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Utolsó barátnőm volt. De ő a stílusomhoz hasonló a diszkópatkányok nem szeretik a hosszú hajúakat. Amúgy én magamnak vagyok az isteni. Sátánisták is tudom ezt vallják de ott is megvannak a szabályok pl nem ölhetek állatot csak ha megtámad vagy élelem kell na én meg imádok vadászni szóval kilőve :) bocsi kicsit off volt.
2011. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Meg hogy is mondjam még nem érzem magam felkészültnek ehhez az egész dologhoz.
2011. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!