Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal? Melyiken ismerkedjek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 22:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknek van valami hibája, én a love.hu-t használom, de igazából a normális lányok és pasik (jó ez hülyeség, mert én normális vagyok, mégis beregisztráltam) nem ott keres párt magának.
2009. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem élőben az igazi párt keresni!

Mert ilyen fajta oldalakon bárki,bármit mondhat magáról(és lehet hohy nem is igazat)

De ha úgy gondolod akkor a

www.talalka.hu

www.mydate.hu

www.love.hu

www.chat.hu

Ezekről hallotam már!

Remélem segítettem!

Szia!

2009. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

www.nlcafe.hu-n belül van párkereső, ott sztem a normálisabbja van, mármint nem csak olyan, aki pl a talalkaponthun szédít nem csak téged, de egyidőben 100 másikat...

Egyébként én is neten ismertem meg a párom, és több mint egy éve együtt is vagyunk azóta, nem reménytelen a dolog :) Sok drukk!

2009. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
www.rockerek.hu Nekem ez vált be :) :P
2009. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Első: legteljesebb egyetértésem, én is a love.hu-t ajánlom, lévén a feleségemet is ott sikerült összeszednem. :) És jelzem, mindketten értelmes emberek vagyunk - külső vélemények szerint is. :D


Második: és? Élőben úgyis minden kiderül, ezért hazudni nem érdemes. Aki meg hülye, azt ott lehet hagyni, és menni tovább. Ezért kell mihamarabb összehozni az élő talit. Viszont hülyékkel élőben is összeakadhatsz (és sokszor úgy, hogy elsőre nem is gondolnád az illetőről, hogy az), tehát ilyen szempontból az se biztonságosabb.

Csak annyi előnye van az online-nak, hogy az adatlapoknak köszönhetően nyomban megtudhatsz olyasmiket a másikról, amik alapján azért már be tudod lőni, hogy kb. mennyi közös lehet bennetek - és ez azért nem egy hátrány. Élőben ehhez már egy terjedelmesebb beszélgetés szükséges, viszont nyilván nem állhatsz le elbeszélgetni minden egyes illetővel, akin megakad a szemed.


Harmadik: szintén támogatom, szerintem és a feleségem szerint is remek hely! :D *villa* ;)

2009. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Illetve pardon, harmadik helyett negyedik az eggyel fentebbiben.


De amúgy az nlc se rossz, ott is jó emberek vannak, tény. :)

2009. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a love nem jött be. Mint utólag kiderült, ott is rengeteg szemét pasi van. Én rendesen megszívtam sajna. Amúgy meg míg nem volt fizetős, sokkal jobb volt. Teljesen le van butítva, a nem fizetősöknek.

A talalka.hu nem rossz.

A chat.hu felejtős, mert normális emberrel talizni csoda számba megy.

parom.hu

lovebox.hu (itt nincs vmi nagy forgalom)


Én is neten ismerkednék, ha találnék olyat, ami 100%-ig ingyenes...

2009. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsó lánynak üzenem, hogy ha úgy állsz hozzá (love.hu-n), a dolgokhoz, hogy tetszik a srác, de amit leírt, nem hiszed el, csak kellemes meglepetés érhet.
2009. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem se jött be a love.hu.Engem mindig vmi elmebeteg talál be és zaklat.Egyszerűen nem jutok ott egyről a kettőre mert mint a keselyűk rávetik magukat az emberre.Általában akik megtalálnak azok huszonévesek és csak a szexérdekli őket a másik banda meg az idősebb korosztály.....persze tisztelet mindig a kivételnek!Próbáld ki őket,neked lehet h bejön,sőt találsz valakit.Nekem ezek az ismi formák nem jönnek be.Sokszor koppantam.
2009. febr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

sokat próbáltam de a randihely.hu a legjobb. értelmes pasik, normális lányok és nincsenek vén zaklatók:)

sok sikert nekem ott sikerül;)

2009. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!