Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal? Melyiken ismerkedjek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 22:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

sz.tem mindegyiket kilehet probalni..en sem hittem a t.keresokben,de ott talaltam ra a nagy szerelemre.ugyhogy mindent bele!

randihely.hu

2009. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
[link] itt probalkozz
2011. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Baluka423 válasza:
randik.hu - [link] legigényesebb, nagyon profi és még ingyenes is!
2011. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Kutyus70 ***** válasza:

Én csak a love.hu-rol tudok nyilatkozni, ugyanis más oldalakon nem nagyon voltam, vagy csak nagyon keveset. A love.hu-n viszont már 2007 nyara óta (azaz több mint 5 éve (!) ) vagyok. Ez idő alatt semmi említésreméltó nem történt, nem találtam egyetlen komoly szándékú lányt sem. Pontosabban egy volt, 2008 nyarán. Ő volt az egyetlen, akivel eljutottam addig, hogy randizni is akart, és aztán másfél hónapig jártunk is. De aztán kiderült, hogy ő is annyira "komolyan" gondolta, hogy fogta magát és elment Madridba dolgozni...

Amikor 2007-ben regisztráltam, még teljesen ingyenes volt, mára már VIP tagság kell, ha azt akarod, hogy meg tudd nézni teljes méretben a fotókat, és ne legyél lekorlátozva napi 3 flörtre és levélre, s.t.b.

Ami az ottlévőket illeti, ma már biztos vagyok benne, hogy a 99%-uk csak unalomból, szórakozásból van fent, és semmi komoly szándékuk nincs. Nem csak komoly kapcsolatra gondolok, de még csak ismerkedni, barátkozni sem akarnak. Küldhetsz napi 20 flörtöt, írhatsz napi 5 levelet, gyakorlatilag szinte senki nem válaszol, nem reagál. Van csevegő is, tehát meglehet hívni bárkit beszélgetni is. (ennek szerintem az lenne a nagy előnye, hogy gyorsabban menne az ismerkedés, kicsit interaktívabb.) De érdekes módon, 50 csevegőre hívott lányból k.b. 48 kapásból elutasítja! Marad tehát kettő, akik elfogadják a meghívást, de abból is az egyiknek 2 perc alatt megfájdúl a feje, vagy a hasa, vagy fürdeni-zuhanyozni kell mennie, vagy álmos, vagy telefonálnia kell, vagy írsz neki de fél óra alatt sem reagál... A másik meg talán beszélget veled, de ő sem szexpartnert, sem társat, sem barátot nem keres! És amikor megkérdezed, hogy akkor mégis mit keres egy társkereső oldalon, akkor azt mondja neked, hogy "csak a barátok miatt van fent". (NA BUMM...!!!) Pedig én úgy tudtam, hogy a meglévő barátokkal nem egy társkereső oldalon tarja az ember a kapcsolatot! Velük kapcsolatban lehetsz e-mail-ben, facebook-on, skype-on, MSN-en, twitter-en, és nem sorolom a többi 1000 lehetőséget. Tehát az az egy lány is aki beszélget veled, tuti, hogy kamuzik. Aztán ott van még egy csomó "apróság". Love.hu-n egyszerűen nem lehet megfelelni egy nőnek! Ha túl magas vagy, akkor az a baja. Ha csak 175 cm vagy, (mint mondjuk én) akkor ő tuti, hogy minimum 190 cm magas pasit keres, de inkább két méter magasat. Ha túl izmos vagy, akkor az a baja, de ha csak 60 kiló vagy akkor meg az a baja... Ha csak ismerkedni akarsz, akkor azért támad le téged, hogy "Mégis mit képzelsz te pimasz...?! Hiszen ő nem egy 1 éjszakás kalandot keres!!!" De ha meg komoly kapcsolatot akarsz, akkor azt mondja, hogy "őtet ez megijeszti", és hogy "ő csak ismerkedni akar"! Tehát teljesen mindegy mit írsz, vagy mit mondasz, mert úgyis fog találni kifogást, és NEM FOGSZ MEGFELELNI!!!

K.b. ez a véleményem a társkereső oldalakról, és azt tudom javasolni, hogy amennyiben van lehetőséged inkább élőben ismerkedj. Akár szexpartnert keresek, akár komoly kapcsolatot. Mert ma már a netes társkeresők sajnos semmit nem érnek sem érnek. Erre mondhatja valaki, hogy "dehát ez csak a love.hu"! Igaz. Csakhogy ismerek nagyon sok embert, akik más társkereső oldalakon is fent vannak, és azt mondják mindenhol ugyanez a helyzet. Éppen ez az oka, hogy nem próbálkozom más oldalakkal is, hiszen megbízható ismerőseimtől tudom, hogy ugyanolyanok mint a love.hu


Sok sikert a valós életben!

2012. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó! Ez a kérdés már több mint 3 éves, de lehet, hogy még mindig aktuális. Viszont Love.hu-ról nekem is ez a véleményem, pedig én lány vagyok, és fiúkat keresek, vagyis csak általánosságban, mert van Kedvesem.

Szóval a tapasztalatom az ugyanaz a fiúkkal kapcsolatban, mint neked a lányokkal kapcsolatban... Talán pont azért, mert a normális emberek nem a neten keresik a párukat. (Normális alatt értsd: van ideje/lehetősége/kedve/akarata élőben ismerkedni.) Mert el tudom képzelni, hogy valaki időhiány miatt fanyalodik a netre, de az már nem "normális", hiszen nincs lehetősége a valós életben párt keresni. Értesz?


Ellenben ha szeretnél beszélgetni, akkor írj nekem. Felőlem lehetsz 150 centi is. :) A barátkozást fel tudom ajánlani. Mást nem. :)

2012. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Zsófia20 válasza:

Sziasztok!


Nekem ez tetszik a legjobban. Ingyenes, biztonságos, szép. Kár, hogy még kevesen vagyunk, gyertek és próbáljátok ki ti is!


[link]

2012. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 overthemoon válasza:

Nekem a CUPYDO jött be leginkább. Ott jöttünk össze barátnőmmel, előtte nem is gondoltam soha, hogy az ilyen netes társkeresés egyáltalán működik, és mégis... :)


[link]

2013. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 85469 válasza:

az ilyen oldalaknál a forgalmat kell nézni, a napi látogatottságot.

eleve az új odalaknál nincsenek is tagok tehát kénytelenek kamu adatlapokkal indítani, úgy is árulják ebay-en az ilyen oldalakat hogy pl. x ezer kamu adatlappal.

aztán utána regisztrálnak csak a valódi társkeresők, szóval nagyrésze kamu, főleg az újan indultaknál.

a már jól működőket meg sokszor tönkreteszik a fizetőssé tétellel, hozzá nem értéssel és vége is(mint pl. a találkahely)


ráadásul tapasztalataim szerint amelyik működik is, (mint pl. love.hu) az tele van szeretőkereső háziasszonyokkal, harmadikat kereső párokkal, egyszerre 5-10-20 pasival nyomuló hölgyikékkel, és frusztrált, elhagyott lányokkal, akik itt állnak bosszút a sérelmeikért a férfiakon, szóval én is inkább az élőben ismerkedésre szavazok.:-)

2013. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Nos véleményem szerint, az is egy hátrány.. legalábbis fiúknál, hogy egy lány/ nő regisztrál, már rögtön 10 pasi ír neki, hogy szeretné megismerni.. így a csajnak van választéka kinek válaszoljon, adjon lehetőséget ismerkedni, első nap után a levelet író pasik száma 30- 50 is lehet( persze túlozhatok is) de a csaj semmiféleképp nem fog téged megkeresni, rádírni a két szép szemedért, vagy vonzó kinézetedért.. sajnos.. a 10 ráiró pasiból kettővel levelezik végül egyikük megmarad a hölgyeménynek akivel összejöhet... a maradék meg vár, míg válaszol... hát nem fog válaszolni csak elolvasott levél és ennyi...

Irhatsz 10 csajnak is, nem fog válaszolni mert 20 pasi írt neki, akik közül nevetve választ, itt már csak matematika és szerencse ha esetleg neked ír vissza ismerkedni...

2014. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Madara89 válasza:
Egyik sem,évek óta társkeresőzök de azóta semmi nem történt velem egy csajt sem tudtam felszedni ilyen oldalakról minden oldalt amit emlitettetek már próbltam az egészet.Az egyik probléma az hogy tényleg csillagászati igényeik vannak a nőknek az is kevés lenne nekik ha te lennél Jézus.A másik hogy 3x annyi férfi profil van mint nő lehet számolni.A harmadik sok a csaló unatkozó komolytalan nő és vesztegetik csak az idődet.A való életben 1 nap alatt többet haladtam mint a neten 4 év alatt kb.Akinek engedi ideje mindenképp élőben ismerkedjen.Ja meg a másik egyszer előfordult velem találkozni akartam egy csajal de nem ismertem meg mert interneten annyira szétvolt sminkelve hogy úgy nézett ki mint álmaim nője élőben meg kb mint a vuki a star warsból.Ez csak jó tanács.De aki mindenképp megakarja próbálni annak a cupydot ajánlom elég kihalt az oldal de akik fent vannak nem kamuk és visszairnak csak sajna fizetős.Twoo badoo love iooo csp randihely párom páratlan lovebox.Nem az oldalakkal van a probléma hanem az emberekkel az előtem szólónak igazat adok.
2015. okt. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!