Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltál már úgy, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy nagyon zavarban voltál egy randin, mert folyton pukiznod kellett?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Megoldá: Kimész a mosdóba, kiengeded és kész.
2011. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha többször kellene kiengedni, akkor inkább hazamész a randiról?
2011. márc. 30. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Tán nem kéne randi előtt olyat kajálni, amiről tudod, hogy megfingat:)


Vagy esetleg ez általános nálad, hogy folyton fingadozol?

2011. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fingom sincs :-)
2011. márc. 30. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
akkó' meg mi a probléma tárgya kérném szépen? :D
2011. márc. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vagy inkább mi a probléma, trágya? :-)


Randin mondjuk még nem jártam így szerencsére. Viszont nagyon régen suliban dolgozatírásnál volt úgy, hogy jobban koncentráltam arra, hogy ne f.ingjam el magam, mint magára a feladatra :-)

2011. márc. 31. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
tudom mit tégy....parafadugó/kukoricacsutkát dugj a s*eggedbe vagy ha homár vagy akkor f**zt
2011. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Köszönöm szépen, nem élek vele, de ha gondolod befizetlek egy lovardába, aztán te kaphatsz ott egy nagy lófütyit a s.eggedbe:-)
2011. ápr. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!