Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Par napja felettem egy kerdest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par napja felettem egy kerdest . Azt kerdeztem hogy megmondjam-e annak a volt osztalytarsamnak, hogy szeretem?! El is mondtam, de azota nem beszel velem .

Figyelt kérdés
neki az volt a valasza , hogy nem tudja , hogy mit mondjon . azota nem szolt hozam egy szot se
2011. jún. 23. 16:08
 1/9 napietus ***** válasza:
73%
hát ez elég egyértelműen elutasítást jelent, sajnálom.
2011. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de a suliban es neten is nagyon kedves , sokat beszelgetunk . ennek ellenere is?
2011. jún. 23. 16:12
 3/9 A kérdező kommentje:

aamugy ez ket napja tortent :)

es ma delelot talalkoztunk , de nem kettesbe , hanem volt meg jo par haver velunk

2011. jún. 23. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem igazán jössz be neki... ez van haver :S Azért még barátkozhatsz vele, aztán hátha kialakul valami. sok sikert!
2011. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszi , akkor szerintem nem remenykedek
2011. jún. 23. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Én emlékszem arra amit multkor kérdeztél és én mondtam neked azt hogy legyél olyan nem törödöm típus most mintha nem érdekelne téged a csaj. Multkor azt mondtam legyél vele bunko féle de nem hallgattál rám. Sebaj most figyeld meg ha nem fogsz vele trödni akkor fogja érdekelni a téma hidd el. Csinálj ugy mintha más sokkal fontosabb lenne nála pl ha neten beszélgettek és más is beszálgetne veled akkor mond meg neki hogy majd valamikor beszéltek de most valamki más van a másik oldalon szoval ilyenek hdd el a nök nem bírják elviselni ha valaki náluk fontosabb. Sok sikert
2011. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 23:56


Nő vagyok, de ezt aláírom, sokszor igaz. Az "elérhetetlen" mindig is vonzóbb volt a nők és férfiak számára egyaránt.

19L

2011. aug. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem ne mond a szemébe!

Kezdj el egy barátoddal a lány közelében beszélgetni a lányról úgy hogy ő is halja és úgy mond a barátodnak hogy sereted a lányt hogy a lány is halja.

2011. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

en vagyok a lany , es o a fiu :)

ez a legnagyobb gond

2011. aug. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!