Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 9. -es csaj a suliba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 9. -es csaj a suliba, akit szeretnék felvenni MSN-re, szeretnék tipeket kérni, hogy milyen indokot mondhatnék neki, ebben kérnék segítséget!?

Figyelt kérdés
köszi
2009. febr. 26. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán mond meg neki, hogy tetszik és szeretnéd megismerni, felvehetnéd e MSNre. Én ezt írtam a mosatni barátnőmnek pedig elötte nem is ismertem és már fél éve tökéletes szeretetben élünk egymás mellett :)!A csajok nem buták, simán levágják mit akarsz tőlük, de ha azt mondod matek doga miatt vetted fel, akkor ugy is fognak hozzád állni.


22/f

2009. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ne ugy kezdd h szia tetszel vagy ilyesmi...csak szolidan h lááttalak suliban(ha 1suliba jártok) én egyszer ugy vettem fel egy fiú hogy a barátnőm mondta hogy vegyem föl msnre és beszélgessek veleXD(ami persze nem igaz) na mind1 csak ügyesen;)
2009. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
miért ismerkedik mindenki msn-en??? yaaay. ha már INDOK [ebben a kérdésben már-már ürügyként hangzik] kell ahhoz hogy felvedd msn-re...mi lesz veled ha felnőtt leszel? hmm? nem tudsz majd megszólítani embereket, úgy mint most? amúgy bármit kérdezhetsz tőle, miután közös suliba jártok akár tanulással, tanárokkal kapcsolatban el tudtok kezdeni beszélgetni.
2009. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyi.. csak nyugi :D légy önmagad, semmi pánik :D egy kis impromizáció :P
2009. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ja és ha bejön neki a szöveged akkor ok ha nem akkor meg .. na ennyi :D de viszont ha elsőre ugytűnik hogy nemjössz be neki ne szomorkodj fogtok még beszélni és kituggya :D és sose vidd túlzásba. ne vegye rajtad észre teljesen hogy nagyon teccik xD(19/F)
2009. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem úgy h odamész hozzá és megmondod neki h szivesen megismernéd mert szimpatikusnak tűnik.biztos megadja az msn címét ha te is szimpi vagy neki:)
2009. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iwiv-ről le lehet nézni a címét. Iwivre nem is muszáj felvenned
2009. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!