Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk milyen egyértelmű jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen egyértelmű jeleket adhat egy lány amin felbátorodtok, és közeledtek hozzá? : )

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy suliba járok én 10-es ö 12-es,egy busszal szoktunk menni,amin amugy rengeteg vannak,én általában az osztálytársaimmal,ö egyedül.Nagyon tetszik,pedig nem az a tipikus"jó pasi" de egyszer összeakadt a tekintetünk(nem hiszek a szerelem elsö látásra dologban)de valaminek történnie kellett,mert egyszerűen megfogott benne vmi.Mit tegyek h észre vegyen azon felül h mondjam meg neki...ami fura lenne mert amugy meg nem szoktunk beszélni.Egyszer előre engedett büfébe,meg mikor meglát volt h énekelt egy bizonyos számot,az hosszu h miért de egyértelműen nekem szolt...mivel kaptam egy becenevet,ás arról van egy szám is...mit tegyek? köszönöm szépen a segítséget előre is : )
2011. ápr. 2. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a szám címe? xD:D
2011. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szemezni próbálj vele ill mosolyogj rá. Talán akkor lépni fog.
2011. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Odamész és leülsz mellé. Kérdés nélkül. Még akkor is, ha az osztálytársaid veled vannak. Közben mosolyogsz, de nem fecsegsz össze-vissza. Próbálod vele keresni a szemkontaktust is.

Tuti, hogy meg fog szólítani.

2011. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A gond csak az h sosem szokott leülni,mivel ahol felszáll onnan nem messze van a suli,igy nem ül...am a szám címe királylány
2011. ápr. 2. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden második tinilány királylánynak hiszi magát, tehát az a szám rajtad kívül még 8 másik lánynak is szólt a buszon.:)


Amúgy kerülj a közelébe és érintsd meg. Mondjuk a mellkasát, arra minden pasi észbe kap. Kihasználhatod azt amikor fékez a busz, például.

2011. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem..az biztos h nekem szólt,most azt nem részletezem h miért,a lényeg h az egyik osztálytársa belém volt esve elnevezett királylánynak,és az egész évfolyam igy hivott,és mindig mikor mentem a lépcsön "jajj itt a királylány"... : D
2011. ápr. 2. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennél már csak az a jobb, ha youtube-ra vagy facebook-ra teszek ki ilyen számokat. Az összes lány ismerősöm, akinek szimpatikus vagyok és mondtam már nekik egy jó félmondatot, meg lesz győződve, hogy neki szól a dal.


A kérdésre válaszolva: A telefonszámát.

2011. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
próbálj te is kezdeményezni mondjuk hurcold be a klozettbe és vedd le a blúzod
2011. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!