Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nah ilyenkor mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Nah ilyenkor mit csináljak? Felejtsem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok:-)

Hát sajnos véget ért a "kapcsolatom",múlt szombaton...:S

Szép és jó volt minden,csak elment nélkülem bulizni pénteken..És szombaton azt mondta hogy hagyjuk egymást,mert ő szingli akar lenni:S..És buszon írta sms-be hogy haragszok-e rá,én persze addigra lenyugodtam..Đe mikor beszéltünk aranyos volt nagyon..És rá pár napra azt mondta az egyik barátjának hogyha megyek velük bulizni azért sem jön majd oda hozzám..:O Erre írtam neki egy búcs féle levelet hogy megpróbálom elfelejteni,de nem tudom...!!!!Egész nap rajta kattog az agyam.. Mit csináljak???Ötlet kellene..


2011. ápr. 2. 12:00
 1/4 anonim válasza:
szerintem ha őő ennyibe vette a kapcsolatott meg téged akkor felejcsd el .én eztteném nekem ilyen volt csak nekem azé az oké mert sokszor hívtam őt... :|
2011. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
előző válaszolóó ha ilyen te sokkal jobbat érdemelsz .:)
2011. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

oda ne add neki a levelet amit írtál, hagyd békén


ha ő ilyen akkor te miért alázkodnál meg, ha azt akarta, hogy legyen vége akkor legyen már annyi eszed, hogy ne fuss utána, millióegy ilyen pasas van, majd kerül más, addig is foglalkozz magaddal :)

2011. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel még elleszel egy darabig, de tényleg felejtsd el. Főleg mert így bánt veled. Vége.

Kicsicica, annyi répa van még, kár a vesződségért.

2011. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!