Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? Felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Felejtsem vagy reménykedhetek? Légyszi adjatok tanácsot. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na szóval először is 15 éves vagyok középsulis és van a tesi tanárom 22 éves és nagyon tetszik. Vagyis hát ez már nem csak úgy simán tetszés hanem úgy érzem érzek iránta valamit. Ha meglátom őt akkor érzem hogy hevesebben ver a szívem és ilyen furcsa érzés van a gyomromban. Gyakran szokott rám mosolyogni de olyankor tuti hogy fülig vörös vagyok. :$ Mit csináljak? Reménykedhetek hogy esetleg lesz belőle valami? Vagy felejtsem el? De hogyan? :( A válaszokat előre is köszönöm.
2009. dec. 22. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, h rád mosolyog még önmagában semmit sem jelent... A tanárok szoktak a velük azonos nemű diákokra is mosolyogni! Jobban teszed, ha elfelejted, mert ezt a törvény bünteti... A tanárodat le is csukhatják azért, ha szexuális kapcsolatot folytat veled + pedofíliáért is lehet... El kell, h keserítselek: ennek nincs esélye, felejtsd el! :S
2009. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt ő a tanárod, akivel nap mint nap találkozol. Másrészt, hamar rájöhetnek, h komolyat érzel iránta, és akkor rólatok fog beszélni az egész suli, esetleg cikizhetnek, kellemetlen helyzetbe hozhatnak a tanár közelében. Az pedig nem lenne jó dolog! Azt javaslom Neked, h inkább próbáld elfelejteni, tom, h nehéz lesz, de kitartást kívánok!!!! :)

19/L

2009. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pedofíliáért nem büntetik meg, mert betöltötted a 14-et,viszont az iskolából kirúghatják. szóval felejtős a dolog. ahogyan felettem is írták, biztosan mosolyog más diákjára is. próbáld elfelejteni.
2009. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

:(

2009. dec. 22. 21:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem.. :(:(
2010. jan. 27. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!