Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha két 26 év körüli fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két 26 év körüli fiú-lány barát poénból házastárnak jelölik egymást FB-n, az gyerekes?

Figyelt kérdés
csak gondoltuk, poénkodunk, de nem tudom nem vagyunk e már túl felnöttek ehhez :)
2011. jún. 4. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És ha gyerekes?
2011. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi vagyok, ilyenkor mások mit gondolhatnak
2011. jún. 4. 09:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jó én is akarok ilyet 32/F
2011. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát azért facebook elég mainstream meg sok minden mellet manapság ez is belefér. Lehet hogy gyerekes, de na bumm. Ha nektek tetszik jó.


Olyanokat gondolnának hogy "kamu, tényleg??, wow, stb." Meg persze lehet aki bénának gondolná

2011. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Illetve még annyi, hogy ha már itt megkérdezted gondolom vannak kétségeid felőle. Szóval ha téged zavar felesleges kirakni.
2011. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Szóval ha téged zavar felesleges kirakni."


de éppaz hogy én "házasodni akarok" :D

2011. jún. 4. 09:42
 7/16 anonim ***** válasza:
vele?
2011. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nem, nem akarok többet barátságnál.

Csak poénból akarok házas lenni vele FB-n

2011. jún. 4. 12:29
 9/16 anonim ***** válasza:

Hülyülni nem gyerekes.

Hülyülésről megkérdezni a gyk-n hogy gáz-e, na az gyerekes.

2011. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

De irigylem azokat, akinek ennyi idősen ez a legfőbb bajuk. Nem gyerekes, hanem nevetséges és szánalmas, hogy olyan szinten vagy közel a 30-hoz, mint egy 15 éves tini, aki a f.szbúk előtt éli le az életét.

Gratulálok. Gondolom akkor majd 35 éves korodra készítesz hamis családi fotót is kettőtökről három gyerekkel.

2011. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!