Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy az anorexiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az anorexiás vagy vékony lányok főleg a beszólogatós, határozott fiúkkal vannak együtt?

Figyelt kérdés

Én csináltam magamon egy kísérletet, és egy nap eldöntöttem,hogy felhagyok a kedvességgel, és annyit eszek,mint egy anorexiás, tehát 500 kcal ettem naponta.

Fogytam 10kg-ot, és azt kell,hogy mondjam,még így sem lettem teljesen anorexiás,de mivel elsajátítottam azt a gondolkodásmódot és szemléletet,amivel általában ezek a lányok bírnak,ezért tapadnak rám az úgynevezett "menő" fiúk...Mondjuk mások is,de az a lényeg,hogy folyamatosan körülvesznek a fiúk.


Keresem az okát?? Miért vonzódnak a férfiak azok a nőkhöz, akik kínozzák magukat, akik alacsony önértékeléssel bírnak, stb.? Mert minél inkább szert tettem ezekre a tulajdonságokra,szokásokra,annál inkább megváltozott az életem,és most itt az eredménye.Nemcsak,hogy bejövök az ilyen keményebb fiúknak,de még látszik is rajtuk,hogy remegnek,mikor megszólítanak...és nagy tisztelettel közelítenek meg...


Na szerintetek mi az oka...

Nálam ez a kísérlet kb. 2 évembe került.


2011. ápr. 5. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen az az anorexiás gondolkodásmód, amit te elsajátítottál? Esetleg arra gondolok, hogy párszerzésnél nem görcsölsz és ezért ezt észreveszik a fiúk ezért könnyebben ismerkednek veled. Mert aki görcsösen akar, annak általában nem nagyon szokott menni a dolog...Szóval, csak határozottság kérdése..vagy nem erre gondoltál?
2011. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

KAMU!!!

Egy 18 év körüli nő 1500 kcal-t éget el naponta mindenféle mozgás nélkül. Ha ehhez csak minimálisan mozog (suli, haverok...stb), akkor máris több, mint 2000 kcal-ról beszélünk. Ha te 2 évig 500 kcal-t fogyasztottál volna, akkor most nagy valószínűséggel halott lennél.

2011. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!