Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nagyon zavaró az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon zavaró az, hogy ha pattanásos az arcom? 16 éves vagyok jó magas sportos meg minden de nem tudom, hogy zavaró e ha pattanásos az arcom.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mennyire
2011. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok,nekem is pattanásos volt az arcom nem is voltam kigyúrt csak magas és jól öltözött és mindig volt és van is barátnöm.

Eléggé pattanásos korszakom is volt akkor is volt csajom

Akkor nemvolt amikor eldurvult a helyzet és akne-s lett az arcom ----->az a pattanás durvábbik kivitele és akkor gyógyszert szedtem és nagyon csúnya volt az arcom de ne félj ez nem kizáró ok,

A lányok inkább járnak egy vicces,jófej,kedves sráccal aki ragyás mint olyannal akinek baba arca van és baszott unalmas egy ember:D

2011. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász - Isotretinoin kombinációja megoldja ezt a problémát pár hónap alatt.
2011. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Serdülő korban jóformán nincs olyan fiatal akinek ne lenne ilyen... :) Kinövöd :) Hidd el pár év/hónap (egyén függö) és eltünnek :) Igaz én lány vagyok de 15-18 évesen nekem is ilyen volt, most 21 vagyok és semmi probléma :)


üdv: L/21

2011. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!