Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha ilyet mond a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ilyet mond a negyedik randin?

Figyelt kérdés

Egy sráccal 2,5 hónapja ismerjük egymást. De a távolság miatt csak 4 randink volt eddig. De mindennap beszéltünk msn-en, telefonon. Negyedik randin ölelgettük, csókolgattuk egymást, elég szenvedélyesen, egyszer csak mondja, hogy egy kicsit hagyjuk abba, mert teljesen felizgult és nem bírja, és tudja, hogy nem lehet semmi még. Egyrészt azért, mert közterületen voltunk, másrészt, mert én szűz vagyok, és tisztában van vele, hogy nekem idő kell, amíg meg tudok nyílni előtte teljesen. Azt mondta, hogy ő ezt elfogadja, és nincs is baj ezzel, de had vegyen egy kis levegőt, mert ez nem is igazán kényelmes így. Azt is mondta, hogy egy ideje nem volt már lánnyal, és miért tagadja, hogy vannak vágyai. Normális ez így? Még csak 4 randink volt, de már azon jár az esze. Ti mit tennétek? Most már gyakrabban lesznek randik, mert költöztek pont ide a közelbe, szóval most már kialakulhat normális kapcsolat is, de így belemenjek? Nem akarok álszenteskedni, én is teljesen beindultam akkor és ott, de nekem eszembe sem jutott volna ezt kimondani.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 28. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem normális, biztos tetszel neki, megkívánt téged, és ez jó, hogy vár rád.

Ha tetszik a pasi, és komolyan gondolod a vele való kapcsolatot, ne várasd sokáig! (Hacsak nem 16 év alatti vagy!)

2009. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát már 16 elmúltam pár éve :)

2009. febr. 28. 16:47
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
aztaaa, de szerencsés vagy!!
2009. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
előző vok, mármint azért, mert a pasi jó, türelmes, kedves, meg minden!
2009. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs semmi baj. Persze, hogy normális, hogy vágyik rád, naná. :) És nagyon szép tőle, hogy vár rád.
2009. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Annyira jól esik, hogy vannak akik így gondolják. Barátnőim (ők is mind 18 fölött vannak már), amikor elmondtam nekik, kapásból azt mondták, hogy szakítsunk, ne legyek már senki szajhája. Persze nem ugrok kútba, ha ők azt mondják, de azért elgondolkodtam a dolgon, hogy talán igazuk van. De azért egy kicsit megnyugtattatok. Köszi még egyszer!

2009. febr. 28. 16:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak tűnik, de van, aki nagyon sumák...

Remélem ő nem az és rendes.:)

Sok sikert!

2009. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lenne baj vele,ha izgatás hatására nem önállósítaná magát a férfiassága.És hogy kényelmetlen??Naná.Egy szűk nadrágban csupán olyan,mintha le akarna törni.És igaza van,hogy őszintén megmondta,és azt is,hogy nem neki kell akarni igazán,hanem Neked.

Nekem tetszik:-))

2009. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Annyira rendesek vagytok. Hát hogy ő rendes-e, majd az idő eldönti. Minden percét nem felügyelhetem, nem is akarom. Ha azt mondja, hogy vár rám, akkor hiszek abban, hogy ez így van. Még egyszer köszi a válaszokat! Ha nem lenne az oldal, lehet, hogy dobtam volna annak ellenére, hogy oda meg vissza vagyok érte/tőle.

2009. febr. 28. 17:24
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, és nehogy emiatt szakíts vele, butaság lenne, nem is értem a barátnőidet. Én is voltam hasonló szituban, és egyáltalán nem vettem tolakodónak, sőt még örültem is neki, legalább is nekem jól eső érzés volt:)
2009. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!