Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha ilyet mond a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ilyet mond a negyedik randin?

Figyelt kérdés

Egy sráccal 2,5 hónapja ismerjük egymást. De a távolság miatt csak 4 randink volt eddig. De mindennap beszéltünk msn-en, telefonon. Negyedik randin ölelgettük, csókolgattuk egymást, elég szenvedélyesen, egyszer csak mondja, hogy egy kicsit hagyjuk abba, mert teljesen felizgult és nem bírja, és tudja, hogy nem lehet semmi még. Egyrészt azért, mert közterületen voltunk, másrészt, mert én szűz vagyok, és tisztában van vele, hogy nekem idő kell, amíg meg tudok nyílni előtte teljesen. Azt mondta, hogy ő ezt elfogadja, és nincs is baj ezzel, de had vegyen egy kis levegőt, mert ez nem is igazán kényelmes így. Azt is mondta, hogy egy ideje nem volt már lánnyal, és miért tagadja, hogy vannak vágyai. Normális ez így? Még csak 4 randink volt, de már azon jár az esze. Ti mit tennétek? Most már gyakrabban lesznek randik, mert költöztek pont ide a közelbe, szóval most már kialakulhat normális kapcsolat is, de így belemenjek? Nem akarok álszenteskedni, én is teljesen beindultam akkor és ott, de nekem eszembe sem jutott volna ezt kimondani.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 28. 16:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Persze egy részről jólesik, csak nekem ez gyorsnak tűnt. A barátnőimet meg megértem, ők sokkal konzervatívabbak nálam, nem is tudom, miért tőlük kértem tanácsot.

Köszi még egyszer.

2009. febr. 28. 18:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Hm szerintem jó hogy őszintén elmondta miért hagyjátok abba,gondolj bele miylen rosszul érezetd volna magad ha csak ellök magátol minden szo nélkül:-) Semmi kivetni valót nem látok a srácban emiatt
2009. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én pont ugyan ilyen helyzetben voltam de nekem nem jutott eszembe az h miért hozza fel ezt a témát. Őszinte volt hozzád és kíván téged és ez a legjobb benne. Nekünk is volt olyan helyzet h nagyon beindult és tudta h nem lehet semmi:) és nem is erőltette mert tudta h várnia kell még rám:) A legtöbb lány ilyen kapcsolatra vágyik:) Természetes h beszélgettek erről mert mi is beszélgettünk róla.Most vagyunk 3 hónaposak és 2 hónapnál feküdtünk le először.
2009. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Abszolút normális ez a reakció a srác részéről. Az, hogy őszintén el is mondja, csak a korrektségét tükrözi.

Hidd el, a férfiaknak nehéz 'megállniuk' hogy az izgalmi állapot után ne lépjenek tovább, ő mégis megtette.


Légy észnél, ne engedd, hogy befolyásoljon, akkor tedd meg, amikor úgy érzed, ne előbb.


Sok szerencsét, szerintem remek fiúval kedztél!

2009. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, most vajon mi lehet velük :)
2021. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!