Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, akik régóta komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik régóta komoly kapcsolatban éltek. Nem szokott pasizhatnékotok lenni?

Figyelt kérdés

Vagy normális esetben ilyen nincs? Kezdem megérteni a férfiakat. Nem arról szól a dolog, hogy a párommal lenne bajom, egyszerűen csak úgy vágyom az újdonságra, az izgalomra, hogy egy idegen pasi érintsen, kívánjon.

Másnak is szokott ilyen érzése lenni?


2011. aug. 23. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze nálam is előfordul,kiváncsi vagyok h más milyen hiszen már úgy megszoktam a páromat
2011. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, szokott...úgy fél percig, aztán jobban belegondolok és azt állapítom meg, hogy nekem csakis ő kell és senki más... Amúgy lehet, hogy megszokottá vált már a kapcsolatotok és fel kellene dobni.
2011. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember ott követ el nagy hibát, hogy azt hiszi csak az eleje lehet izgalmas egy kapcsolatnak utána meg már úgyis megy minden a maga útján... A nő már nem készülődik annyit találkozás előtt, fogyókúra nuku mondván "ő így is szeret", a pasi böfög fingik (:D) már a csaj előtt is hisz így is szereted... Nem csak megszerezni kell egymást, hanem meg is tartani. Nem azt mondom persze, hogy előbb utóbb az emebr gondol arra, hogy milyen lenne mással, de normális esetben ez megmarad képzelet szinten, ami nyagy ritkán feltör az emberben és inkább a jelenlegi kapcsoláatára koncentrál, hogy min kellene változtatni, hogy lehetne izgalmasabbá tenni... Ha már folyamatosan erre gondol valaki, netán tettlegességig is "fajul" akkor ott már vlami gáz van...
2011. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 éve leszünk most együtt és nincs.
2011. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen, a laza flört még bele is fér, de semmi több. Mindig csak annyit engedek meg magamnak, amit neki is megengednék fordított esetben.


Ha pedig turbózás kell, mert "megszoktátok" egymást? Talán elgondolkozhattok azon, hogy egy másik párral tudnátok-e szexelni, vagy hármasban egy fiúval vagy lánnyal.

Mi még nem próbáltuk, de 5 éve vagyunk együtt és egyre többet beszélgetünk róla.

Barátnőmék 6 évig csak egymással voltak, aztán elkezdtek ilyen kis "újításokat" belevinni a dologba és egész jól bejött nekik, most lettek 9 évesek és megvolt az eljegyzés is :)

2011. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Több mint 2 évig voltam az exemmel együtt és soha nem jutott eszembe az "újdonság varázsa", soha nem kerestem a pasizási lehetőségeket és azokat is kulturáltan elküldtem, akik bepróbálkoztak. Korábbi kapcsolataimban előfordult, de őket negyedannyira se szerettem.
2011. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem:) 15 éve vagyok a férjemmel. Régen engedtem a kísértésnek, nem vagyok büszke rá hogy félre léptem, de nem

bánom, mert nagyon izgalmas volt, mai napig jó vissza emlékezni nosztalgiázni. Párom nem tudta meg. Mi is gondoltunk a 3-as 4-es felállásra, de a férjem előtt más palival nem tudnék lenni! A segéd eszközök unalmasak, így marad ez:)

2011. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jaj, ezzel én is így vagyok, de nagyon szeretem a barátomat, és semmilyen esetben sem csalnám meg, és semmi...
2011. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
97%-os nagyon igazad van. De egyszerűen fogalmam sincs hogy kéne ezen változtatni.
2011. aug. 24. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!