Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Most őszintén! Ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most őszintén! Ciki, ha egy lány kimutatja, hogy bejöttök neki? Vagy esetleg még be is vallja? Vagy mi tényleg csak annyit tehetünk, hogy várunk a sült galambra, hiszen nektek kell "levadászni" minket.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki.Nincs értelme titkolozni és csak szenvedni.
2011. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
miért lenne ciki? női logika -.-
2011. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem ciki, sőt helyes.. nincs az sehol megírva, hogy a fiúnak kell kimutatnia, a lánynak pedig várnia kell. :)
2011. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem az.
2011. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki az, max. nem foglalkozom vele.
2011. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan várjátok a sült galambot, aztán meg csodálkoztok, hogy egyedül maradtok. Mert azt hiszitek, hogy a híres jeleiteket mindenki érti. Nem, nem ciki, ha egy lány kimutatja, hogy bejön az illetőnek, sőt még az sem, ha egyenesen be is vallja. Ha meg visszautasítják, akkor ez van. Mi hányszor elszenvedjük ez?
2011. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van, csak nem égőbb egy lánynak? Sajnos én pont az a fajta vagyok, aki semmit nem csinál, még jelet sem mer küldeni, nehogy felsüljön, de most már szeretnék erőt venni magamon és lépni.
2011. ápr. 9. 19:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Miért lenne ciki? Tényleg női logika...
2011. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor lépj. Legfeljebb nemet mond... egyszer kibírod, nem nagy kaland... de persze az is lehet hogy igent mond, ki tudja :P
2011. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az elsőnek van igaza, egyébként meg szerintem csak az a ciki, amit annak érzel. Én speciel örülnék ha ilyen lenne minden ember...:)
2011. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!