Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, Pasik: Randizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Pasik: Randizás alkalmából milyen programokat szoktatok kitalálni?

Figyelt kérdés

20 éves pasi vagyok.

Randizni fogok egy lánnyal.

Légyives, most ne bunkózzatok, nem hülyeségből kérdezem ezeket, és azt is vállalom, hogy 20 évesen még szűz vagyok, nem késtem le még semmiről.


Nem volt még komoly kapcsolatom.

Tapasztalataitokra lennék kiváncsi, hogy milyen randikat szoktatok megszervezni?

Első randira, szerintem jobb a sétálós, beszélgetős.


Kérdéseim:


- Hogyan köszöntök el az első randin? Oké tudom, hogy csóknál látni kell, hogy hogyan érezte magát a csaj a randin. De, ha puszival búcsúztok, akkor megkérdezitek, hogy puszi mehet-e?


- Szexualitásról már az első randin szoktatok beszélni?, ha nem, akkor mikor?, és hogyan jött szóba?


- Miről beszélgettek?


Azt is odaírhatjátok, hogy fiu/lány és milyen idősek vagytok.


2011. ápr. 10. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá tuti, hogy elrontod. Ehhez nincs recept, élvezettel kell csinálni, bókolni, kedvesnek lenni, és fizetni a számlát. Add önmagad kérdez a szokásairól, beszélj te is magadról (de ne hosszasan). Légy vicces, érezze jól veled magát. A szexet semmi esetre hozd témába mert akkor hülye bunkó vagy, de ha ő hozza témába , akkor menj bele részletesen. Ha annyira jól halad a dolog, ne várd, hogy ő kérje a csókot.
2011. ápr. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Válaszok:


-Na szevasz anyukám. puszit nem adok mert herpeszem van


-OSZT SZOPOLE?


-Nyócezer akkor ahogy megbeszéltük?


Zsigmond / 42F

2011. ápr. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudtok normális válaszokkal, tapasztalatokkal segíteni?


köszi

2011. máj. 2. 07:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem teázni vitt az első randin,egy nagyon hangulatos helyre,beszélgettünk végig.Aztán rá 4 hónapra már dugtunk is ugyanott:D


Na,de komolyan válaszolva a kérdésedre.

Szerintem a beszélgetős,megismerkedős randik csak akkor jók,ha nem vagy az a típus,aki zavarban lesz végig a randin,akkor az nem lesz túl kellemes.Órákig úgy beszélgetni,hogy zavarban vagy:D

Szóval,ha ilyen típus vagy,akkor válassz inkább valamilyen pörgős randit,nem tudom pl.vidámpark(na jó,ez lehet,hogy annyira nem jó:D)de,érted,mire gondolok,ami alatt csinálni kell valamit,nem pedig végig csak beszélni,beszélni...

Én személy szerint nem is szeretem ezeket az ismerkedős,beszélgetős randikat,majd közben kiderülnek,úgyis a dolgok.De,persze,ez a menete a dolgoknak,hogy beszélgessetek,ismerkedjetek.

Szerintem rózsát,virágot ne az első randira vigyél neki,hanem mondjuk a másodikra,ebből arra fog következtetni,hogy nagyon jól érezted magadat vele az első randin,és a rózsa,az egy ilyen bókja,kinyílvánítása ennek:)

Azt,hogy csók lesz-e a randi végén,az rajtad áll,ha úgy látod jól érezte magát,akkor hajolj közel,és lassan csókold meg:)

Puszit,adj a randi végén mindenképpen!

Szexualitásról szerintem az első randin még nem kell beszélgetni,inkább flörtöljetek,az exeket,a szexet ráértek később megbeszélni:)

Hogy miről beszélgettek?Ebben igazán nem tudok segíteni,ami érdekel titeket,arról beszélgessetek!:)

Remélem segítettem:)

20/L

2011. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen idős a lány? És hova szeretnétek menni? Miket szeret?

A puszi mehet a végén. 17L

2011. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Counter Strike1.6 LAN party?!(persze csak a végén) :D

vannak ,sőt ismerik is lányokat akik szeretnek CS-zni ,gépezni és nem csúnyák.

2011. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!