Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Innen van visszaút? Adsadsadasdas

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Innen van visszaút? Adsadsadasdas

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg egy lánnyal egy bulin. Sokat beszéltünk kezdtem azt hinni hogy lehet valami már majdnem ott voltam hogy elhivom randira. Aztán jött a probléma hogy kevesebbet találkoztam vele(egy suliba járunk) meg az a tipikus msn-es dolog hogy irok neki vmit és 10 percre rá ír egy szavas választ. Ez eléggé elbizonytalanított.
2011. ápr. 10. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Ez meg el sem kezdodott, hova akarnal "visszamenni".

Gondolom raunt, hogy toketlen vagy es konkret randi helyett msn-en nyaggatod. En is lesz@rnalak. Ha tetszik, most mond meg neki, ne holnap, meg ne holnaputan.

2011. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elsőnek. normálisan is lehetne válaszolni te k*rva..
2011. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, de pontosan mi ott az a :

'Adsadsadasas'

mit jelent?

???


Ja, amúgy meg hát attól függ mióta dumálgatsz vele. Szerintem vagy szerzett már azóta pasit, vagy elkönyvelt aranyos srácnak. Szomorú, de ez van. Amit még tehetsz, hogy egy jó ideig le se sz@rod a fejét. Ha nem reagál rá és nem keresi a társaságodat akkor bukta. Ellenkező esetben, ha felkeres, max másnap hívd el randira.

2011. ápr. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!