Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen a moziban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen a moziban?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,és egy 18éves fiúval fogunk moziba menni,de nemakarok leégni elötte,ezért kíváncsi lennék a ti véleményeitekre. Előre is Köszi.
2009. márc. 1. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Illendő lenne neki fizetnie a papírforma szerint....sőt...

(Azért legyen nálad pénz :D)

2009. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha te hívtad el őt, akkor te fizetsz, ha ő hívott el akkor ő fizet. Amúgy sztem a legtöbb pasi kötelességének érzi h ő állja a számlát.
2009. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam ugy moziban, de akkor is én hívtam el, akkor feleztünk, vagyis mindenki a sajátját.

De az kb ilyen első találkozás volt:)

Egyébként lány vagyok:)

2009. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is fizetni fog, én is fizetnék, de azért nehogy blamázs legyen, vigyél el egy ezrest :)


25/f

2009. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vigyél pénzt de ha csak magának fizet ne vágj meglepő pofát :P
2009. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elvileg kötelező neki állni az első randin a költségeket. ha ő hivott a moziba, akkor meg pláne. minden bizonnyal így is fog készülni, azaz lesz nála elég pénz. ha elvárja, hogy te fizesd a részed, az nagyon ciki (nem neked, neki). részemről ebben az esetben nem vaszínű, hogy lenne 2. randi.

a későbbiekben meg feleztek. az ex-btom nagyon jól el volt eresztve anyagilag, a költségeket gyakran teljes egészében állta, de sokszor adtam neki pénzt fizetéskor.

2009. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Én lány vagyok, és tuti kifizetném a saját részem (persze ha nagyon nem enged,azért nehogy ez legyen az oka a második randi hiányának). Nem értem, miért kéne neki fizetnie az én jegyem/kólám, hisz nem is ismerjük egymást. Majd a 20ik randi után megengedném, ha már régebb óta együtt vagyunk.
2009. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

első randin, ha a fiú hivott meg, akkor neki illik fizetni. (ettől függetlenül legyen nálad pénz, ha ő mégsem igy gondolná, de ebben az esetben erősen gondold meg, hogy legyen-e második randi.)


ha te hivtad meg, akkor arra készülj anyagilag, hogy mindent neked kell fizetni; lelkileg meg arra, hogy legalább a saját részét át akarja majd vállalni. ha mégsem igy tesz, akkor lapát szindróma :D


ha nem első randi, akkor pedig meg is kérdezheted.


vagy pedig van egy trükk: megkérdezed tőle, hogy mennyibe kerül abban a moziban egy jegy, mert ott még nem voltál (/régen voltál). ha meg akar hivni, akkor úgyis mondja, hogy nem kell pénzt hoznod, ha meg nem fog meghivni, akkor mond egy körülbelüli összeget a jegy áráról.

2009. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elvileg az, aki elhívta a másikat, de nekem az elveim nem engednék hogy egy lányt hagyjak fizetni, legalábbis az ismerkedési szakaszban. Mikor már összeszokott pár lesztek viszonylag hosszabb kapcsolatban, akkor ott már lehet osztozni például vagy fizethet a lány is.


De vacsorát mondjuk soha nem hagynék lánynak kifizetni.


22/f

2009. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a sok választ =)

és még annyit,hogy ha ott állunk a pénztárnál megkérdezzem,h mennyit fizessek(csak azért,hogy ne tünjek bunkónak) ?

2009. márc. 2. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!