Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire várjátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire várjátok el, hogy a fiú helyettek fizessen, moziban szórakozóhelyen, stb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 22:44
 1/7 anonim válasza:
Általában én fizetek (: 17/F
2011. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nem várom el, először nem árt ha meghív valami apróságra aztán fele-fele

20L

2011. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem várom el, előre megbeszélni is kínos, hogy fele-fele, meg az is ha helyettem fizetnek. De jobb inkább előre megbeszélni, persze ha meghív akkor természetes, hogy ő fizet, de mégis rosszul esik..


20/l

2011. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első pár randin mindig én fizetek.

Szégyelném magam ha nem így lenne.

Utána mindig az fizet aki szervezi a programot vagy fele fele

2011. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én minden randin felajánlottam, hogy fizetem a részem, ettől függetlenül azért figyeltem, hogy ki olyan udvarias, hogy az első randin visszautasítsa és ez egy jó pont volt a szememben. Aztán persze később igyekeztem én is meghívni valamire, hogy kompenzáljam.

Az is alap nálam, hogy az ismerkedés időszakában, a kapcsolat legelején az fizet, aki meghívja a másikat (ezért nevezik meghívásnak), hacsak nem valami anyagilag megterhelőbb programot szerveznek. Azért is lényeges ez, mert sokszor ilyenkor még nem ismerjük jól a másik anyagi helyzetét és lehet, hogy az vacsit, vagy a bulit amire meghívjuk, mi nem érezzük drágának, ő viszont igencsak szívja a fogát még a fele számlától is...


Engem igazából sokkal jobban el tudott kápráztatni egy férfi, ha az első randin meghívott egy fagyira, vagy üdítőre, de az tényleg meghívás volt, mintha elvitt volna valami csicsás étterembe és a végén az orrom alá tolja a számlát, hogy fizessem a felét. Maga a gesztus számított.

Később aztán általában vagy felesben álltuk, vagy az fizetett bele többet, aki éppen jobban állt anyagilag.

2011. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nem vagyok kezdő csak érdekel más lányok véleménye is.

Én is úgy gondolom, hogy az elején mégis a fiú legyen az aki kezdeményezi a dolgot, de aztán valahogy legyen belőle egy társasjáték :)

2011. máj. 30. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
A férfi már az első randevú alkalmával is hagyja a lábtörlőt fizetni.Álmai nőjével ezt soha nem tenné meg!
2011. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!