Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az életemben nagyon jól néz ki és kapcsolat alakult ki köztünk?

Figyelt kérdés
én most töltöttem be a 15-öt a lány meg 8hónappla idősebb és leszeretne veelm feküdni és, azt mondtam hogy még várni szeretnék, ez normális hogy ott a lehetőség és nem használom ki? a lány megérti.
2009. márc. 1. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat oszinten en is szeretnek ilyen sracokkal talakozni aki azt mondja hogy varjunk. De hat meg fiatal vagy.(es gondlom tapasztalatlan) ... valoszinuleg a lany mar nem szuz. De csak akkor tedd meg ha fel vagy ra keszulve es telleg akarod.
2009. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Huhú... az milyen csaj lehet, hogy így tudja mit akar...

Ebből jó nem sülhet ki szerintem... szerintem...

Nehéz kérdés...

Gondolkozok...

még mindig....


Megvan: Feküdjetek le. Gumit használj mindenképpen mégha esetleg ő nem is akarja. Neked mindenképpen jó lesz.

Én meg baromi irigy leszek, hogy nem lehettem ennyire szerencsés még soha!


Sok sikert.


25/f

2009. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha várni akarsz akkor várj és ne hagyd hogy más döntse el hogy te mit akarj.Ha ezért kidob mert nem..... . Akkor jobb is hogy megszabadulsz tőle.
2009. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

háát nem tom lehet kihasználom

de azért várok még vele egy kicsit:D

ha nem birok ellenálni akkor meg már ő nyert:D

2009. márc. 1. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
ha szertnél egy kellemes éjszakát,ne ellenkezz:D de azt azért beszéljétek meg,hogy csak szex,vagy lehet e belőle kapcsolat nehogy pofáraesés legyen a vége.ja és védekezzetek.
2009. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát valahogy csak nem akarom, lehet beteg vagyok de én nem akarok ilyen könnyen megkapni egy lány én inkább küzdenék érte:D
2009. márc. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!