Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, ha egy lány frissen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, ha egy lány frissen szakit a barátjával, mondjuk egy hosszú kapcsolat után amiért küzdött is, átmenetileg megnőnek az igényei?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább elveszlik, de okosabbnak érzi magát.
2010. dec. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
wtf
2010. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én se értettem az első választ. Azt hiszem, ismét ki kell majd irnom a kérdést
2010. dec. 27. 00:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az igényei nőnek meg, hanem olyan, vagy hasonló fiúkat keres, mint a barátja volt, és ezt senkiben nem fogja megtalálni.

Egy idő után elfelejti a barátját és könnyebben nyit normális fiúk felé. De ezt az időt nem mindig érdemes kivárni, főleg egy szép lánynál, mert a végén még lemaradsz róla.

2010. dec. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet hogy igaz. Mert ha valaki egy adott szintű párt talált aki megfelelt neki akkor nem fogja legközelebb alább adni. Mert azok nem felelnének meg neki.


Én is minimum olyan kaliberű pasit keresek mint az ex volt, intelligenciában értékekben külsőben kb.

Sajnos nagyon kevés az ilyen.

De a barátom is azt mondta hogy az én szépségem után már nem felelne meg neki egy rondább lány, és kapcsolatok szintjén is igaz hogy ha egyszer valamilyen kapcsolatban jól éreztem magam, megfelelt az igényeimnek akkor nem fogok egy teljesen más fajta dologba belemenni hanem ugyanilyet próbálok kialakitani. Úgyhogy igaz!

2010. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen igaz. Nekem egy barátom volt, már régóta nem vagyunk együt. Az idő múltán elfeledtem, stb, és most egy másik srác tetszik, és ha kettőjüket összehasonlítanám, ég és föld kettőjük között a különbség. Szóval, szerintem ez a dolog személyfüggő.
2010. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!