Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok a következőhöz?

Figyelt kérdés
Egyik közösségi oldalon találtam egy lányt, aki képei/adatlapja alapján nagyon szimpatikus. Nem egy városban lakunk, nincsenek közös ismerőseink, és én meg szeretnék ismerkedni Vele. Nem egyből ilyen párkapcsolati jelleggel, hanem kötetlenül beszélgetnénk, csak hogy milyen lehet, aztán ki tudja mi lesz később... Ő 17, én 20 éves, mindketten egyedülállók vagyunk. Egyik hobbym a (portré)rajzolás, lerajzoltam az egyik képét és gondoltam elküldeném neki, hogy "Szia lerajzoltalak gondoltam megmutatom" és ebből hátha elindulhatna az ismeretségünk. Szerintetek jó ötlet, vagy túl tolakodó/béna? Lányok, Ti hogy reagálnátok erre?
2011. ápr. 12. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Elsőre ez így túl sok. Szerintem írj rá simán, aztán tök mindegy. Ne akard elsőre lekenyerezni, mert nem fogja értékelni.

19L

2011. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem lány vagyok, de fiúként örülnék, ha egy lány csak úgy jopofaságból lerajzolt volna valaha is kérés nélkül :)
2011. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Beviz Elek ***** válasza:
Fiú vagyok, de hidd el, hogy túl sok. Egy rajongó nyominak nézne ezek után.
2011. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem irtó aranyos:) én nagyon örülnék neki:) 17/L
2011. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fiu vagyok,de en megmondom hogy ilyen eszedbe ne jusson :) ez nagyon jo ut a "legyunk csak baratok" fele,ha neked ez a szandekod akkor csak kuld el neki :)
2011. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem válaszolnék, engem csak ne rajzolgassanak idegenek. Ha párt keresne, annak megfelelő portálon regisztrált volna.
2011. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Jóó, bár a kép már lehet túlzás. :)
2011. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én örvendenék a rajznak, szerintem ne küldd el egyből, előtte írd meg neki, hogy rátaláltál s lerajzoltad, s ha gondolja elküldöd, sok sikert :)
2011. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ennyi válasz ilyen hamar... köszönöm. :)


Látom valaki örülne neki, valaki pedig túlzásnak tartja, hát igen, én is soknak érzem, csak mégsem tudok egy lány fejével gondolkodni...

2011. ápr. 12. 16:22
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

És mi lenne, ha egyszerűen ráírnál, bemutatkoznál, hogy : Szia ...! XY vagyok, Z városban lakom és a hobbim a portrérajzolás. Nagyon érdekes karakternek tartalak és szeretném megkérdezni,hogy a ... fotód alapján készíthetnék-e egy grafikát rólad. Nem fog megjelenni sehol, a saját örömömre rajzolok portrékat különleges/szép/érdekes emberekről. A mellékletben elküldöm néhány munkámat,rólad is valami hasonlót szeretnék.

Amennyiben érdekel a dolog,s esetleg megtetszik a kép, szívesen elviszem/elküldöm, miután elkészült.

Ha nemleges a válaszod,s nem járulsz hozzá, hogy lerajzoljalak, kérlek azt is jelezd felém, mert bár publikusak a fotóid, mégis etikátlannak tartom, hogy a beleegyezésed nélkül - akár csak ilyen ártalmatlan céllal is - de felhasználjam. Üdv : Gipsz Jóska"


Na, ez így elég erőltetett,de a te szavaiddal bizonyára életszerűbb lenne.

Én ezzel próbálkoznék.

2011. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!