Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány álompasinak hív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány álompasinak hív tetszem neki vagy csak úgy mondja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány suliba aki nyolcadikos és tetszik nekem viszont én nem tudom hogy tetszem-e neki bár nagy rá az esély mert puszilgat szünetekbe és tőlem is kér puszit meg álompasinak hív! :D csak hát most azzal próbálkozok hogy elhívjam valahova és aztán a többi megy magától.

Szerintetek? 13/F


2011. ápr. 13. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki csak azért hív álompasinak, mert át akar vágni!!
2011. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13 évesen te vagy az álompasi. na gratulálok.
2011. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meg akar erőszakolni análisan! ne hagyd magad EZ EGY CSAPDA!!!!!
2011. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy azért puszilgat meg mond ilyenek, mert így gondolja, csak kisfiúnak tart!
2011. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
-.-
2011. ápr. 13. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Hívd el.
2011. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na végre egy normális tanács :D
2011. ápr. 14. 00:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz,mert én pl a kolléganőmnek mindig azt modnom h. kifogta az isten lábát a férjével(de ezt csak belsőre értem),mert külsőre nem tetszik.

Én is azt modnom h. hívd el randizni,ha nem akar menni veled akkor nem akar járni veled.Lehet neki csak belsőre jössz be,de külsőre nem.Bár nem tudom ilyen fiatalon mennyire van kibontakozva h. egy lány mit vár el egy fiútól, főleg h. még érni fog szellemileg, szóval lehet most mást akar,de pár év múlva megváltozik.Fiatalok vagytok szóval mindketten változhatook idővel és egy kis tapasztalat múlva.

2011. ápr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle ^^

és azt mondta hogy tetszem neki :)

2011. ápr. 14. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Hívd el randira!!! Hajrááá!!!
2011. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!