Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek örülnek a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek örülnek a lányok?

Figyelt kérdés
Szerintetek mik azok a dolgok amikkel egy lányt le lehet venni a lábáról? Aminek mindig örülnek? És itt nem pénzért megvehető dolgokra gondolok elsősorban. Lányok válaszát várom.
2009. márc. 2. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha megnevettetik

szép levelet kapnak

ha éreztetik velük hogy ők az elsők és legfontosabbak

(csokoládé)

2009. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
milyen típusú dolgokra gondolsz akkor? egy jó estével is le lehet venni minket a lábunkról :) de ha ez ajándékkal is társul (virág, bonbon, vmi kis apróság), akkor mégjobb
2009. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, ha megnevettet egy olyan srác, aki tetszik nekem és, hogy érezteti, hogy valamilyen szinten fontos vagyok neki : )


A csoki sem utolsó dolog :D


Nani

2009. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmeslevélnek:) Nem kell itt nagy munkával megszerkesztett levélre gondolni, nem kell mindjárt díjnyertes írói véna sem hogy megírd, csak egyszerűen tudatod vele, hogy szereted. Én kaptam párat a barátomtól és egy dobozban őrizgetem őket.


Amúgy van még egy csomó dolog, amivel le lehet venni egy lányt a lábáról. Mondjuk ez személy függő. Engem a barátom azzal is levesz a lábamról, ha mélyen a szemebe néz, szorosan magához ölel és megcsókol. Szerintem az is segít, ha sok szépet mondasz neki. Nem kell nagy dolgokra gondolni csak legyél vele és figyelj oda rá.

2009. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Én pl régebben szerelmes verset irtam a barátnömnek és valoszinü annyira jol sikerült hogy elsirta magát....:)..............és közölte hogy iylet még senkitöl nem kapott............:).....szal nagyon örült neki

:)

2009. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hát én spec annak örülök ha egy srác figyelmes ezt nem ajándékkal fejezze ki hanem azzal h figyel arra amit mondok !

fontos h tudjunk nevetni!!

meg nem tom attolfügg h mi a szitu de pl sétáltok és megfogod a kezét szerintem az tök romantikus:D

hát lényeg h mindig legyen téma mert a csönd az elég ciki. szerintem nem feltétlen az ajándék miatt lesz jó

tehát szerintem ne ajándékokkal vedd le a lábáról

2009. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!