Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A félénk lányok minek örülnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénk lányok minek örülnek, hogy lehet magadat a szívükbe lopni?

Figyelt kérdés
Olyan nehezen mutatja ki az az ominózus lány, hogy minek örül vagy, hogy egyáltalán örül valaminek, hogy gondoltam megkérdezem itt :) (azért ilyen félénk mert sok emberben csalódott és igazából nem bízik senkiben mondta, hogy bennem sem :S (nem a barátnőm csak szeretném ha az lenne :)))
2010. júl. 4. 02:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg vele sokat lelkizni, ha leírod azt, hogy te milyen vagy, ha leírod hogy hogy látod a világot, az érzéseidet, és mindent, szerintem jobban fog benned bízni egy fokkal.
2010. júl. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Legyél mellette, sose hagyd magára, próbálj beszélgetni vele sokat, ha ő nem is beszél te csak beszélj nyugodtan , mert attól még hogy nem mutatja érdekled, próbáld meg neki megmutatni, hogy csak ő érdekel és nem más, ha elmész valahova meséld el kivel, hogy volt, ne legyen bizalmatlan. Vidd moziba, sétálni, fagyizni. dvd-zni,mutasd meg neki a kedvenc zenéidet, könyveidet, filmjeidet.Legyél vele nagyon türelmes és gyengéd. És ne mutasd az neki soha hogy már eleged van belőle hogy ilyen, lássa rajtad a kitartást, és azt hogy te nem hagyod magára azért mert ilyen visszahúzódó. Én is ilyen vagyok egyébként, és most csak leírtam én mire vágyom a "barátommal" kapcsolatban.
2010. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát igen ezt próbálom csak például volt már olyan, hogy mondta hogy ki tetszik neki és akkor most ilyenkor kérdezem meg magamtól hogy "hűha most jó úton járok?" Attól félek, hogy beskatulyáz csak barátnak és ha meg rákérdezek akkor meg megílyedne (mert a testi közeledésre is csak pislog, meg összerezdül ha megsimogatom mintha félne hogy nem tudom mit csinálok vele).
2010. júl. 4. 23:12
 4/16 anonim ***** válasza:
kérdezd meg ezt nyugodtan, ebbe semmi durva vagy rossz nincsen:) kedvesen megkérdezed és szerintem még tetszeni is fog neki :) csak ne kezdj el utána nyomulni meg tapadni meg nyálaskodni
2010. júl. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Mindamellett hogy így közeledsz hozzá, tegyél félreérthető utalásokat, amikből könnyen kimagyarázhatod magad, hogy te bizony másra gondoltál. Ez amolyan passzív párszerzési mód, rejtett utalások. Nekem beváltak, vallott már nekem így pár lány szerelmet, mivel én sose mondtam ki, csak néha izgattam a fantáziájukat.
2010. júl. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

08:29

Az egy dolog, hogy te erre vágysz egy olyan embertől, akiért érzel is valamit, viszont a lány, a mostani esetben nem feltétlen érez még szerelmet, vagy vonzalmat. Ezért nem szabad túlzásokba esned, bizonyítsd neki be, hogy bízhat benned, és tényleg légy megértő, és kitartó, de ne akarj minden áron a nyakán lógni, mert az zavarhatja egy idő után.

2010. júl. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen igen azt is néha érzem, hogy zavarom mert már mondott olyat is hogy nincs kedve velem találkozni és inkább majd máskor...(azóta se találkoztunk mondjuk :S) Ezért most kicsit vissza vettem magamból, most úgy kb. heti rendszerességgel beszélek vele most legutóbb aranyos volt, de van amikor csúnyán leráz. Szóval azt mondjátok kedvesség, türelem és kitartás a kulcs?
2010. júl. 5. 08:33
 8/16 anonim ***** válasza:
hát, ha így elküld, lehet még ez se hoz eredményt. Nem azt írtam, hogy ne beszélj vele mindennap, csak hagyj neki szabadságot. Én az olyanokra értettem, akik konkrétan elvárják a másiktól hogy ebben és ebben az időpontban minden nap legyenek fent msnen, és ha nincs fent, akkor gyakorikerdeseken feltesz egy kérdést, hogy valami baj lehet biztos. Az ilyenek tapasztalatlanok, és fiatalok még. De igen, ha úgy érzed, hogy zavarod, hagyd rá.
2010. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

végigolvastam a kommenteket.

lehet nem fogsz neki örülni, de az én véleményem az jobb ha hagyod a csajt. kísértetiesen ismerős a szituáció, csak barátnak kellesz neki, esetleg csak beszélgetni szeret veled mert értelmesnek tart, vagy csak az önbizalmát akarja azzal erősíteni, hogy hagyja hogy teperjél. nagyon rá fogsz b#szni hidd el.

2010. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szesze ***** válasza:

Nekem is kisertetiesen ismeros a sztori, en is kb ilyen vagyok mint a csaj. Az a baj az ilyen lányokkal h valamikor túl naivak voltak, csalódtak, s most atestek a lo tulso oldalara es senkibe se hisznek...


Hogy a kérdésre is válaszoljak...

-Fontos, hogy azért, hogy ne csalódj, mond meg neki, hogy tetszik neked, és, hogy szívesen lennél neki több mint barát.

-Ha ő is akarna, akkor légy figyelmes és ne nyomulj, mindent beszélj meg vele, és véleményem szerint azért mert lássa benned tényleg megbízhat, hamar változni fog, sokkal nyiltabb lesz.

2010. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!