Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ezt megteszem, én leszek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt megteszem, én leszek a féreg?

Figyelt kérdés
Volna egy haverom aki szerelmes lett az egyik lánybarátomba, de ő elutasította. Na, ha úgy alakul hogy összejövök a lánnyal, akkor nagy szemétség? Mellékesen nekem évek óta tetszik.
2011. ápr. 16. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Még szerelmes a lányba? Ezt vele kell megbeszélned, remélem te is tudod.


Engem személy szerint nagyon zavarna, de nem ismerem a haverodat.

2011. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Régen a katonatiszteknél, ha valaki nősülni akart, akkor a tiszti bizottság előtt kellett bejelentenie. Ha valakinek ugyanazzal a lánnyal bármilyen viszonya az elmúlt egy évben, akkor fel kellett állnia. Ebben az esetben az esküvőt nem engedélyezték.

Nem véletlenül találták ki, így elébementek az esetleges személyi ellentéteknek.


Persze manapság az is elég, ha a haverodat kérdezed meg mit gondol erről.

2011. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első hozzászólóval, ez egy nagyon kényes téma! Lehet, hogy még várnod kellene vele...beszéljétek meg mindenképpen, nehogy a barátságotok tönkremenjen.

Amúgy ezek szerint a haverod nem tudta, hogy neked tetszik a lány? Mert ha tudta, akkor ez így fordítva is érdekes...

2011. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudta hogy tetszik nekem, de nem vagyunk barátok, csak haverok/ismerősök és nem jártak, ezért gondoltam hogy ez nem annyira szemétség...
2011. ápr. 16. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:

hát így már más a helyzet...azért egy kérdést megér szerintem, csak hogy később ne mondhassa rád, vagy ne terjessze azt, hogy milyen szemét voltál.

Aztán hajrá a lánnyal.

2011. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem leszel féreg. Akk lennél az ha a legjobb barátoddal csinálnád ezt.

Hajrá! ;)

2011. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ, ha olyanra fordul a szitu, akkor majd megkérdezem...:)
2011. ápr. 16. 16:04
 8/8 anonim válasza:
Ha lesz vmi írd már ide le :)
2011. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!