Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mesélnétek NAGYON jol sikerult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek NAGYON jol sikerult, netes kapcsolatot követő, első, igazi randiról? Mennyire "féltetek", hova mentetek, mi miatt lett felejthetetlen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2009. december 29.


Egy hónapja ismertem meg. Ő akkor volt 28, én 24. Én még szűz voltam, ő egy fiún volt túl. :) Kb. egy hónapja ismerkedtünk, és megbeszéltük, hogy ideje találkozni. Nekem ez volt az első interneten megbeszélt randevúm, így természetesen nagyon izgultam.


A Móricz Zsigmond körtéren találkoztunk, aztán sétáltunk, majd beültünk egy közeli teázóba. Sokat beszélgettünk, és már a képeken is nagyon bejött a szépsége, az üdesége, de élőben erre is fényéveket tett rá. :)


Egészen este 8-ig beszélgettünk, utána hazakísértem, és útközben megkérdeztem, hogy kézen foghatom-e. Persze, igen mondott. Úgy mentünk hazáig. Ott már nem bírtam tovább, átöleltem és megcsókoltam. Életem egyik legfelejthetetlenebb pillanata volt. Nem tudtam elhinni, hogy ez az egész valóság.


Aztán elbúcsúztunk, és eljöttem, közben nem néztem vissza egyszer sem. Azt mondta, akkor szeretett belém.


Nemrégen volt a 30. születésnapja, és ez alkalomból megkértem a kezét.

2011. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mi megismerkedésünktől számítva kb. egy hónapig életünk virtuális szerelmi életet, msn, skype, telefon, sms.

aztán az első randinkon elmentünk az állatkertbe. én iszonyatosan izgultam, ő talán kevésbé. eleinte semmi nem volt, aztán megfogta a kezem, úgy sétálgattunk, és a végén volt egy búcsúcsók. valószínűleg azért ment minden nagyon könnyen és jól, mert előtte volt időnk megismerni egymást, de nekem már akkor röpködtek a pillangók a hasamban :)

2011. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szép! Fogadjátok gratulációm! :)
2011. ápr. 16. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


És én megkérdezhetem, hogy milyen apropóból tetted fel a kérdést? :)

2011. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
..... :) :) :) Csak kiváncsi vagyok :)
2011. ápr. 16. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!