Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jövő héten lesz egy buli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövő héten lesz egy buli a sulinkban amire szeretnék meghívni egy lányt aki tetszik nekem, de nem tudom hogy mit kellene neki írnom. Valami jó és normális szöveg kellene ami nem túl nyomulós. Szerintetek? (csak normális válaszok érdekelnek) 17/F

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök egyszerűen kérdezd meg hogy van e kedve veled menni.
2011. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én is 17/F vagyok .nos hát nekem az a tanácsom hogy ne msnen face-en vagy egy beszélgetős portálon hívd el mert ott ugye bevallom (saját tapasztalat sokkal bátrabb az ember beszél vele stb és akkor jön a randi és nem leszel olyan nyílt és "csacsogós" mint a neten ) a legjobb ha élőben hívod el .

össze szeded minden bátorságod és a suliban elhívod a lányt ám néha ez is kevés mert beparázunk ezért érdemes a suliban a legjobb haveroddal megdumálni és a fejébe verni hogyha elindulsz a csaj felé ne engedjen vissza fordulni :D köszönsz SZIA aztán megkérdezed h te is jössz majd a "suli buliba"? ha azt mondja h nemtudom akkor igazából kicsit kéreti magát na ekkor érdemes bedobni azt h eljönnél velem ?:) ha igen akkor ugyan ez :)megdumáljátok h mikor hol találkoztok és indulhat a szerelem :D HAJRÁ CSAK ÜGYESEN

2011. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző válaszoló kiválóan leírta, ha nem is az estem a fiú akkor is elmennék vele, már csak a bátorságáért is! ;) L/15
2011. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:) a ma 20:09 es lányka egy virtuál puszit is kap érte :DD
2011. ápr. 16. 20:25
 5/5 A kérdező kommentje:
a baj viszont az, hogy én leghamarabb csak kedden tudok találkozni vele. a buli időpontja pedig hétfő kedd és szerda
2011. ápr. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!