Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Normális válaszok kellenek!

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
agyban lévő vegyi folyamat.
2011. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jó de jeleivel együtt ,érzelmek???
2011. jún. 24. 14:33
 3/15 Sajtreszelő ***** válasza:
Egyesek szerint csakis biológiai és kémiai okai vannak, és mi ezeknek az áldozataként végeznénk tovább fajfenntartó tevékenységünket. Amit nem tennénk meg, ha belegondolunk, mennyi áldozatot kell hozni. Tehát ezért a természet kegyessége miatt, mi addig is jól érezhetjük magunkat, s erre a megoldás a szerelem.
2011. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A szerelem = csoda.



3 napig tart

2011. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ti ezt komolyan gondoljátok????
2011. jún. 24. 14:35
 6/15 Sajtreszelő ***** válasza:

Wikipedia igen :D én onnan másoltam :D

Mittudomén mi az.... Valami rémlik még a multból de a nők sikeresen kiölték belőlem :D

2011. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerelem = Zazazzuuu :)

mintha pillangók repkednének a hasadban...

2011. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hm, az előzők elég kiábrándult és kiábrándító válaszokat adtak.


Szerintem a szerelem objektíven nézve olyan testi, lelki és szellemi kapcsolat, ami a kölcsönös megértésen, tiszteleten, szereteten, bizalmon alapszik. Jellemzője az önátadás, amikor rábízzuk magunkat a másikra, mert tudjuk, elhisszük, hogy érdemes a bizalmunkra. Tanulunk egymástól.


Szubjektíven, az én véleményem szerint a legcsodálatosabb érzés, amikor két ember közt igazi harmónia jön létre. Ebbe nem fér bele féltékenykedés, kicsinyes veszekedések, önzés, hiszen semmi szükség önzőnek lenni, amikor a pár mindkét tagja azon van, hogy a másiknak jó legyen. Egyszerre állandó vihar az ember belsejében, és végtelen béke. Ha a szerelmével van az ember, akkor a jelenben él, minden pillanat feledhetetlen. :)

2011. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Közhelyparádé...mi szükség erre?


A szerelem egy k@rvanagy csalódás kezdete.

2011. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
öcsém mindenkit most dobtak ,amugy korral írjatok légyszi
2011. jún. 24. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!