Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon bejön, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön, de nem tudom hogy jó ötlet lenne e kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel fél éve kavargatunk.

Elöször csak összesmároltunk egy buliban( akkor annyira nem tetszett csak felejteni akartam az elözöt..)

Utána flörtöltünk suliban is szemezett velem, kérdezgetett felölem és megtetszett.

Aztán valami furcsa történhetet vele és kiderült az egyik bulin hogy csak meg akar d*gni.Persze én elhajtottam.

Aztan egy buliban szintén összefutottunk és utolag kiderült hogy valami fogadás miatt volt ott és szintén le akart fektetni.( nem sikerült neki)

én nagyon kiakadtam... levegöként kezeltem és összejöttem valakivel. Azzal a valakivel szakitottunk már egy hónapja, azota megint elkezdett udvarolni az akivel fél éve kavarok.De most nagyon normálisan, érdeklödik felölem, ölelget, mélyen a szemembe néz( szerintem érezhetö a vonzalmunk) Viszont az utobbi egy hétben ugy tesz mintha nemis léteznék, és más lányokkal is flörtöl( sztem...) de fele csak haver vagy ilyesmi. Annyit tudok hogy velem nagyon kedves nagyon érdeklödik nagyon édesen néz, csak a kételyek. És ezért nem igazán merek nyitni/lépni felé..ami szerintem érthetö. Viszont naggyooon nagyooon bejön :S

Esetleg nyissak felé énis? Szerintetek?

Köszi! :) 17/L


2011. ápr. 16. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg kiniytni magad, aztán ha meg megint csak le akar fektetni, akkor hagyd a fenébe. Semmiképp se szalaszd el, lehet hogy valami jót hagysz ki. :)
2011. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!