Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lany akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fhtr kérdése:

Van egy lany akibe szerelmes vagyok, es nemtudom, hogy mondjam el neki. Tipekk?

Figyelt kérdés
Egy tarsasaggal jarunk fel bulizni, es tobb ora hosszat szoktunk csocsozni. Csak az a komplikacio, hogy meg szuz es azt hiszi, hogy nindegyik fiunak csak arra kell, mert amugy gyonyoru. Nekem nem szoktak bejonni a nagyon vekony csajok, pedig o az, egyszeruen beleestem. Hogy adjam tudtara, hogy mit erzek iranta, hogy ne ugy kezeljen, hogy ne azt szexmiatt kell. O egy evvel idosebb. Bocs az ekezetek hianya miatt csak a telo billentyu fos. F/f
2011. ápr. 18. 00:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs fiu 17.
2011. ápr. 18. 00:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha személyesen nem mered ezt megmondani, akkor azt ajánlom neten keresztül chattelj vele, és csak szép lassan. Először csak általános témákról beszélni, aztán szép lassan rávezetni a baráti témákra, majd később az érzelmekre. Érted így kerülgetni kell ezt jó hosszasan, mert ezzel azt bizonyítod magadról, hogy téged nem csak a szex érdekel :) Ha ez megvan akkor szép lassan kitérsz a lényegre. És megmondod neki hogy mi a szitu. A lényeg hogy ne legyél az a direkt rámenős fajta, hanem aki szépen, lassan mutatja ki az érdeklődését :) (F)
2011. ápr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
figyi én csaj vokk azt ajánlom hogy mondd el nekei személyesen vagy ha nem mered akkor szolj egy haverodnak bisztossan szivessen segitene neked de azt ajánlom hogy személyesen és én ezzel nem értek egyet hogy a neten!!!!
2011. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2011. ápr. 18. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!