Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek arról ha egy srác kopaszodni kezd? Vágassa le kopaszra/nagyon rövidre a haját hogy ne látszódjon hogy ott már nincs haja vagy nem zavaró ha látszik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Párom azt mondta, ha kopaszodni kezd ledúrja kopaszra. Nem nagyon van beleszólásom. Ő dönti el, ő haja.
2011. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sztem is ez a legjobb megoldás, ha férfi lennék és kopaszodnék tuti lenyiratnám az egészet, nem is értem egyesek miért eröltetik
2011. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom az én barátom NAGYON gyökerül nézne ki, ha leborotválná. Egyenlőre olyan a haja, ami kicsit takarja. De még nem a gáz kategória, hogy a 3 szál haja a tarkóján 15 centis, és azt fésüli előre mint a bácsikák. :D Mikiegeresedik :D és egy kicsit előre felfelé fésüli. Oldalt rövid, felül picit hosszabb. Olyan Beckhamas egy picit.
2011. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem növessze meg oldalt és hajtsa rá mint Suchman Tamás. Ezzel a módszerrel kiválóan el lehet takarni a kopaszságot.

Egyébként ez nagyon különböző. Egyetemen volt olyan évfolyamtársam, hogy alig volt már haja középen pedig még csak húszon pár éves volt. Másik srác pedig 30 évesen olyan ősz már, mint öregapám 80 évesen volt. Embere válogatja.

2011. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, ahogy a párom jól érzi magát.De egyenlőre még rengeteg haja van.:-)
2011. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne dúrja le. Semmi baj a kopaszodó férfiakkal, nekem mindig is tetszett, pont mint az őszes haj. Hagyd ahogy van. A teljesen kopasz fej borzalmas és kiábrándító,nem is tudom hogyan tetszhet egyáltalán bárkinek.
2011. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vágasd le kopaszra,nem túl vonzó egy kopaszodó férfi,főleg akkor nem,ha úgy próbálja takarni,hogy odafésüli a maradék haját.
2011. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

tolasd le kopaszra....szerintem marha szánalmas, amikor már tagargatni kell, valaki azt írta hogy az xy akárki is így takargatja...naja, ez a módszer működik egy stúdióban talán, aztán kimentek az utcára és az első szélroham összevissza borzolja, és egyből kivillan a kopasz terület, és ott a bukta.....na szóval ennyit erről.....ha már megkopaszodtál, akkor nincs értelme takargatni


és a kopasz fej igenis jól tud állni, ellenben ha nem fogadod el a kopaszságot és erőlteted a hajzatot, amikor már szinte nincs is, na az abszolút férfiatlan, és nevetséges

2011. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én srác vagyok, úgyhogy talán inkább nem is szólnék hozzá, de annyit mondok, hogy ha nagyon zavar, hajbeültetéssel orvosolható a probléma, fogalmam sincs mennyibe kerül, de remélem, hogy nem túl drága
2011. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De miért zavar titeket? Felnőtt nőként mondom, hogy semmi rossz nincs benne, a kopasz fej kiábrándító, de a kopaszodás egy természetes folyamat és igenis tetszik a nőknek, ez csak ti szerintetek csúnya.
2011. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!