Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem miért kell hülyíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért kell hülyíteni egy csajt, amikor nem akartok semmit?

Figyelt kérdés

Nagy csalódás után vagyok. Több mint egy éve nem volt kapcsolatom, nem találtam olyat, akivel újra belevágnék. Erre megismertem egy pasit, akiben végre megláttam azt a plusszt amit keresek és úgy tűnt neki is bejövök. Olyan könnyen elhittem én naiv, hogy van értelme újra hinni, hogy kicsit belezúgtam. Erre jött megint a csalódás, nem igazán érdeklem, szóval valahogy el kéne őt "felejteni".

Tudom én vagyok a hülye, hogy ilyen könnyen bedőlök, de akkor sem értem miért jó hülyét csinálni a másikból? Kis dolog, de fáj, mert átmentem egy-két dolgon mostanság. És gyenge vagyok.


2011. ápr. 22. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek. Kicsit könnyen utat engedsz az érzelmeidnek.Próbálj meg racionálisabban gondolkozni. Nehéz.
2011. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

figyelj.. a csajok ugyanúgy "hülyítenek" minket mint mi titeket. Engem kétszer úgy behülyített UGYAN AZ a csaj, mindkétszer azt hittem szeret.. de nem.. nem volt biztos abban hogy mit szeretne. és úgyérzem most harmadszorra is kelti bennem a reményeket:\

És szerintem a te csávód se volt biztos abban hogy mit érez.... Direkt nem hülyítünk be senkit ezt elhiheted..

és sajnálom azért...át tudom érezni az egészet még ha nem fiú is vagyok

2011. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát sztem nem a racionalitással van a gond, mert ha valami, akkor az abszolút nem hiányzik egy szerelemből/kapcsolatból, ez pont az, ahol el kell veszteni a józan eszünket is, akkor tökéletes
2011. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Én azért nem nagyon csináltam ezt senkivel, megmondtam, ha nem akarok semmit.

De mikor az után jön rá a pasi, hogy nem akar semmit, miután többször le is fekszem vele, aztán szó nélkül felszívódik, én meg évekkel később sem tudom túltenni magam rajta... Ez g*ci dolog:'-(

2011. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!