Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik egy lány (mondjuk neten láttátok) akkor miért akartok egyből találkozni vele?

Figyelt kérdés

oké hogy személytelen és jobb az élő találka, de azért nem ártana pár szót váltani előtte.

mert ebből nekem csak az jön le hogy nem akar komoly kapcsolatot, ha igen akkor szépen írna leveleket és majd csak utána.


2011. szept. 18. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, én nem ismerek ilyen formát pedig van pár. Bár lehet hogy a 14-17es korosztály manapság már más nem tudom sry:)
2011. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*van pár ismerősöm
2011. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez inkább a 23 éves :)
2011. szept. 18. 13:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok a "hamis" lány a neten. Ezért sem ismerkedek neten, csakis élőben. A másik, hogy a férfikanál nagyon számít a kinézet is, és lehet, hogy lóarcú nővel hozta össze a sors, és tudod tovább...
2011. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is minél hamarabb szeretnék találkozni azzal a lánnyal élőben, akivel neten megismerkedtem, pedig tartós kapcsolatot szeretnék.


Szóval nem értem honnan veszed, hogy nem akar komolyat, mert épp ellenkezőleg van ez.

2011. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mert jól néz ki..mármint kigyúrt, annyira azért nem de van egy testfelépítése. és ezek általában el vannak szállva maguktól
2011. szept. 18. 13:42
 7/10 BlackSword ***** válasza:

Pont fordítva... Az a gáz aki nem akar találkozni, mert annak nagy valószínűséggel van egy kis vaj a füle mögött... Erdó az adatlapján valami nem stimmel... pl kép, családi állapot, negatív ÉC teszt... Mert aki talizni akar, annak nincs titkolni valója, amíg egy hosszas levelezős kölök lehet csak szeretőnek akar beszervezni...


Szóval tényleg nem kellene általánosítani...

2011. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, velem is pont ugyanez a helyzet, szintén 23 éves pasi és az első beszélgetésünk után felhozta a talit és pont azért amit az előzőek mondtak, hogy kíváncsi vagyok milyen vagyok élőben, milyen magas stb...nos én ezt a talit már kéthetet húztam/halasztottam, azzal az indokkal, hogy még nem tudok róla semmit, illetve félek az első talitól.
2011. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
meg azért 23 éves általában a fiúk nem élték ki magukat..legalábbis nekem csak rossz tapasztalatom van efelől.
2011. szept. 18. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont azért mert nincs személyes kapcsolat. az első személyes beszélgetésből le lehet venni hogy az illető mit is gondol rólad, érzed lesz a következő.


A legtöbb netes csaj egóépítésből van fönt társkereső oldalakon. Főleg az ilyen pucsítós, bikiniben lévő seggmutogatós csajok. Ezeknek nem barát kell, hanem visszajelzés hogy 8 000en érdeklődnek feléjük.


Másik hogy írásban személytelenül írhatja hogy szeret, meg küldözgetheti a szíveket, közben élőben meg kb hozzám nem merne szólni olyan félős. Nem beszélve a többi vigyorgó smileről, amit lehet nem is nekem szán, hanem nézi közben a tvt és attól van jó kedve.


sokadik, hogyha eljön kép alapján a csaj valahova akkor legalább kép alapján tuti bejövök neki :)

2011. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!